Chrobras pozdrawia :)
#1
Pisze tutaj i temat przede wszystkim do Cichuska, ale tyczy się to ogólnie wszystkich graczy jak i serwerów Block. Czy jest chociaż jeden admin który gra przede wszystkim na którymś z tych serwerów? Są pomocnicy którzy owszem wejdą dadzą bana ale trzeba do nich pisać, podawać im wszystkie dowody na tacy. Są 4 osoby co mogą dawać bany, 2 z nich to pomocnicy na typowym modzie. Jaki jest średni czas pozostałych 2 osób na tych 3 serwerach? Nie chce się do nich przyczepiać, bo jak nie chcą to nie grają, tylko Cichy do Ciebie bo to ty organizujesz ekipę i to ty dajesz od blisko 6 lat dupy na S1 i jak widać innych "eS"  bo masz graczy tam np koxuseba, 19tomelozo233, Aga1965 i jeszcze paru innych co grają tam od x lat a ty dalej adminów wybierasz na classica Smile 

Ps. Odpowiadając po co admini: np. Aura, Cliker i inne rzeczy które można ustawić sobie na dropienie z mobów na 24h/7 i nikt nie sprawdzi. Pomijając już reklamy innych serwerów na wyspach.

Ale w sumie i tak już zostało na tych serwerach max 20 XD
#2
nie pamietam aby ktos z tych graczy pisal mi, ze chcialby zostac pomocnikiem, sam tez nie widzialem potrzeby aby ktos sprawowal taka funkcje na tych trybach.
skarg na forum rowniez jest dosyc malo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Nikt nie będzie żebrał o admina z tych osób co wymieniłem. Dużo osób nie będzie pisało skarg na forach bo ile z tym zabawy. Nagraj wstaw filmik, jeszcze wejdzie kowalski i napisze że on tam nic nie widzi itp itd. Na forach istnieje coś takiego jak "Rekrutacja na Admina" może warto też tu dodać i czekać na wypowiedzi innych graczy, albo po prostu też samemu raz na jakiś czas napisać temat np w ogólnych pt "czego wam brakuje na serwerze" i stworzyć luźną rozmowę o problemach jak nie masz "swoich" ludzi na serwerze i nikt Ci tego nie przekaże.
#4
(03-26-2021, 17:33)Cichusek napisał(a): nie pamietam aby ktos z tych graczy pisal mi, ze chcialby zostac pomocnikiem, sam tez nie widzialem potrzeby aby ktos sprawowal taka funkcje na tych trybach.
skarg na forum rowniez jest dosyc malo.

co do skarg na forum to tez pamietaj ze zaden gracz nie bedzie tepal sie na wyspy innych graczy w celu nagrywania cheatow bo predzej sam by musial czegos uzywac do tego, a takie przypadki juz byly a na pvp nikogo nie ma na zadnym z tych trybow bo nie ma z kim
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
(03-26-2021, 17:45)Chrobras napisał(a): Nikt nie będzie żebrał o admina z tych osób co wymieniłem. Dużo osób nie będzie pisało skarg na forach bo ile z tym zabawy. Nagraj wstaw filmik, jeszcze wejdzie kowalski i napisze że on tam nic nie widzi itp itd. Na forach istnieje coś takiego jak "Rekrutacja na Admina" może warto też tu dodać i czekać na wypowiedzi innych graczy, albo po prostu też samemu raz na jakiś czas napisać temat np w ogólnych pt "czego wam brakuje na serwerze" i stworzyć luźną rozmowę o problemach jak nie masz "swoich" ludzi na serwerze i nikt Ci tego nie przekaże.

czyli reasumujac, czepiasz sie mnie ze nie dalem admina osobom, ktore w ogole nie napisaly ze chcialyby byc na takim stanowisku i jeszcze narzekasz, ze nie wprowadzam nic nowego na serwerze mimo ze sam nie masz nic do zaproponowania.
na forum istnieje juz dzial propozycji w ktorym kazdy moze opisac swoj pomysl, a ja mam prosic graczy o pomysly piszac takie tematy?

z mojej strony nie widze sensu na kontynuowanie tego tematu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości