Propozycje
#7
(03-08-2021, 20:07)ThoreJa napisał(a):
(03-08-2021, 19:43)Cichusek napisał(a): 1. no nie da sie, tak jak juz pisali.
2. mi tez troche sie znudzil, ale duzo bedzie roboty z nowym spawnem i nie mam na niego czasu.
3. no tez niestety sie nie da.
4. wgralem poprawke na serwer, ze jak ma sie pelne eq to glowka wypada na ziemie i gracz dostaje o tym informacje na czacie (wgra sie to po dzisiejszym restarcie)
5. na serwerze jest wylaczony deszcz, wiec kaluz nie bedzie..
6. to classic, nie dodam rekina.
7. krew mi jest obojetna, przy jakiejs malej ilosci czasteczek mozna o niej pomyslec, ale pewnie malo kto to zauwazy.

Odpowiadam na odpowiedz 2.
Wiemy ze kazdy ma swoje zycie i nie ma czasu na pewne sprawy a w szczególnosci na te związane z grami, z wiekiem kazdy tak ma, ale jesli chcemy (my starzy  gracze utrzymac ten serwer, lub go ulepszyć musimy własnie chcieć go udoskonalić) Gram tu od 2k14-2k15 i pamiętam jeszcze jak nie dało sie wejsc na serwer bo był zapełniony i czekało sie az ktos moze wyjdzie (chyba ze miałes vipa/svipa to wbijałes bez problemu bo kogos zawssze wywalało bo miałes wolny slot) No ale nie przychodze tu zeby wspominac dawne czasy bo jak wiemy serwer juz od dawna nie ma tylu graczy co kiedys, nie ma juz tego czegos zwanego funnu z gry  tego ze sie wchodzi na serwer Sky-Land.pl i chce sie grac godzinami  i   wiem czasy sie zmieniają ludzie z czasem, ale to nie znaczy ze mamy siedziec i czekac na to aż samo przyjdzie.  Jesli chodzi o reszte pluginów,jakies dodatki czy cos zawsze mozna napisac i zrobic głosowanie czy ktos jest za tym albo za tym i to dodajemy.Tak jak mówisz , rozumiemy cie ze nie masz czasu na to zeby zrobic nowy spawn i te reszte związane z cls , ale to nie znaczy ze nie mozesz nam zaufac i dac nam zbudowac nowego spawnu tak jak zaufales na trybie SkyBlock 2.0 (h3zquu zSebq klak07 czy _CBS) Jesli potrzebujesz pomocy to mów ja zgłaszam sie jako pierwszy do pomocy zeby ci pomóc, jesli ktos tez niech odpowiada -Jestem za. Dzieki za uwage !
Zacząłem coś sam rozkminiać na singlu, nie wiem co z tego wyjście, ale może mi się uda jeżeli chodzi o ten spawn (tak, wolę solo)

Co do tej krwi, to serio obojętne, ale takie cząstki w małej ilości są ok.
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycje - przez _D3t0x_ - 03-06-2021, 16:15
RE: Propozycje - przez h3zquu - 03-06-2021, 16:42
RE: Propozycje - przez Errrixon - 03-06-2021, 17:27
RE: Propozycje - przez Yegyori - 03-06-2021, 17:50
RE: Propozycje - przez Cichusek - 03-08-2021, 19:43
RE: Propozycje - przez ThoreJa - 03-08-2021, 20:07
RE: Propozycje - przez h3zquu - 03-08-2021, 20:10
RE: Propozycje - przez ThoreJa - 03-08-2021, 20:19
RE: Propozycje - przez h3zquu - 03-08-2021, 20:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości