Propozycje
#1
Witam serdeczni, prosiłbym jeśli byście mieli jakieś fajne propozycje dotyczące Classica podawali je tutaj bo w końcu tryb umarł trzeba go jakoś udoskonalić / odświeżyć.
Ja od siebie proponuję nowy spawn skup i sklep bo ten już mi się przejadł ja wiem ze to zajmie troszkę czasu ale przyda się coś nowego i coś co odświeży tryb.
Proponuję też dodanie komendy na swojej działce komendy :  /blokuj nick ( Działało by to na tej podstawie że jeśli jakiś gracz zaszedł ci za skórę nie miałby wstępu na dany obszar działki danego gracza, bo sam osobiście nie chce żeby ktoś witał nogę na mojej działce)
Nie wiem czy to też przejdzie ale fajnie moim zdaniem by było dodać jakąś komendę typu przy sprzedawaniu działki np : sprzedaj nick i cena uniemożliwiłoby to kradzież podczas sprzedawania działek przez graczy wiadomo zawsze znajdzie się jakiś delikwent który czycha na taką działkę jak inni dobijają targu tyle ode mnie z fartem.
I jeśli o główki chodzi jestem też za tym że dodać komunikat przy dropie ze jak masz pełne eq i główka nie wpadnie do eq bo masz je pełne a często się to zdarza niech po prostu wypadnie na ziemię bo męczysz się z jej dropem zapomnisz ze masz pełne eq i kaplica więc byłoby to bardzo pomocne.
Proponuję też dodać skryptu z kałużami ( Puddles) podczas deszczu po prostu pojawiały by się kałuże myślę że fajnie by to wyglądała podczas takiej pogody moim zdaniem bardzo fajnie i realistycznie by to wyglądało.
Chciałbym też zaproponować dodanie pluginu ( Water Monster) Dodaje on rekina do gry i moim zdaniem fajnie byłoby gdyby takie coś było i jeszcze wychodzę z opcją żeby dodać z niego drop główki i drop proponowałbym tako jak naprzyklad za głowę wiedźmy ocelota itp. Fajnie by było powalczyć z takim rekinem w końcu to jakieś urozmaicenie i przygoda bo wody są za spokojne na tym oceanie a fajnie byłoby z takim rekinem powalczyć i starać się o jego główkę. Oczywiście zadawane obrażenia hp owego stworzenia jak i zrobić jego respawn możesz zrobić indywidulanie według twojej decyzji.
Podczas walki na pvp można też dodać plugin że po zabiciu gracza wyskakuje krew na ekranie niby to mało potrzebne i istotne ale czemu by tego nie dać to już zależy od was to tyle chyba ode mnie dziękuję pozdrawiam.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycje - przez _D3t0x_ - 03-06-2021, 16:15
RE: Propozycje - przez h3zquu - 03-06-2021, 16:42
RE: Propozycje - przez Errrixon - 03-06-2021, 17:27
RE: Propozycje - przez Yegyori - 03-06-2021, 17:50
RE: Propozycje - przez Cichusek - 03-08-2021, 19:43
RE: Propozycje - przez ThoreJa - 03-08-2021, 20:07
RE: Propozycje - przez h3zquu - 03-08-2021, 20:10
RE: Propozycje - przez ThoreJa - 03-08-2021, 20:19
RE: Propozycje - przez h3zquu - 03-08-2021, 20:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości