Propozycje
#1
Witam serdeczni, prosiłbym jeśli byście mieli jakieś fajne propozycje dotyczące Classica podawali je tutaj bo w końcu tryb umarł trzeba go jakoś udoskonalić / odświeżyć.
Ja od siebie proponuję nowy spawn skup i sklep bo ten już mi się przejadł ja wiem ze to zajmie troszkę czasu ale przyda się coś nowego i coś co odświeży tryb.
Proponuję też dodanie komendy na swojej działce komendy :  /blokuj nick ( Działało by to na tej podstawie że jeśli jakiś gracz zaszedł ci za skórę nie miałby wstępu na dany obszar działki danego gracza, bo sam osobiście nie chce żeby ktoś witał nogę na mojej działce)
Nie wiem czy to też przejdzie ale fajnie moim zdaniem by było dodać jakąś komendę typu przy sprzedawaniu działki np : sprzedaj nick i cena uniemożliwiłoby to kradzież podczas sprzedawania działek przez graczy wiadomo zawsze znajdzie się jakiś delikwent który czycha na taką działkę jak inni dobijają targu tyle ode mnie z fartem.
I jeśli o główki chodzi jestem też za tym że dodać komunikat przy dropie ze jak masz pełne eq i główka nie wpadnie do eq bo masz je pełne a często się to zdarza niech po prostu wypadnie na ziemię bo męczysz się z jej dropem zapomnisz ze masz pełne eq i kaplica więc byłoby to bardzo pomocne.
Proponuję też dodać skryptu z kałużami ( Puddles) podczas deszczu po prostu pojawiały by się kałuże myślę że fajnie by to wyglądała podczas takiej pogody moim zdaniem bardzo fajnie i realistycznie by to wyglądało.
Chciałbym też zaproponować dodanie pluginu ( Water Monster) Dodaje on rekina do gry i moim zdaniem fajnie byłoby gdyby takie coś było i jeszcze wychodzę z opcją żeby dodać z niego drop główki i drop proponowałbym tako jak naprzyklad za głowę wiedźmy ocelota itp. Fajnie by było powalczyć z takim rekinem w końcu to jakieś urozmaicenie i przygoda bo wody są za spokojne na tym oceanie a fajnie byłoby z takim rekinem powalczyć i starać się o jego główkę. Oczywiście zadawane obrażenia hp owego stworzenia jak i zrobić jego respawn możesz zrobić indywidulanie według twojej decyzji.
Podczas walki na pvp można też dodać plugin że po zabiciu gracza wyskakuje krew na ekranie niby to mało potrzebne i istotne ale czemu by tego nie dać to już zależy od was to tyle chyba ode mnie dziękuję pozdrawiam.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
  Odpowiedz
#2
Rozdzieliłem wątek na części:
1) Blokuj - nie ma co tutaj pisać, przez plugin, który obecnie jest nie da się tego wprowadzić, opcja szukaj na forum nie boli, bo było wiele takich tematów.

2) Spawn - No tutaj za wiele do powiedzenia nie mam, może efekty finalnie ujrzą światło dzienne kiedyś...

3) Sprzedawanie działek - wymaga zmian w pluginie, których prawdopodobnie nie da się też zrobić (patrz: punkt pierwszy)

4) Informacje o główkach: Bedroock na spawnie na temat główek powinien dać radę ;p

5) Kałuże - nie wiem po co one... jako sam wygląd ok, ale nic ciekawego nie dodają...

6) Rekin - średnio mi się to widzi... Wyobraź sobie, że ktoś nowy podróżuje łódką i napotyka takie monstrum... No ja sobie tego sorry, ale nie wyobrażam...

7) Krew - 50/50, obojętne mi to.
  Odpowiedz
#3
(03-06-2021, 16:42)h3zquu napisał(a): Rozdzieliłem wątek na części:
1) Blokuj - nie ma co tutaj pisać, przez plugin, który obecnie jest nie da się tego wprowadzić, opcja szukaj na forum nie boli, bo było wiele takich tematów.

2) Spawn - No tutaj za wiele do powiedzenia nie mam, może efekty finalnie ujrzą światło dzienne kiedyś...

3) Sprzedawanie działek - wymaga zmian w pluginie, których prawdopodobnie nie da się też zrobić (patrz: punkt pierwszy)

4) Informacje o główkach: Bedroock na spawnie na temat główek powinien dać radę ;p

5) Kałuże - nie wiem po co one... jako sam wygląd ok, ale nic ciekawego nie dodają...

6) Rekin - średnio mi się to widzi... Wyobraź sobie, że ktoś nowy podróżuje łódką i napotyka takie monstrum... No ja sobie tego sorry, ale nie wyobrażam...

7) Krew - 50/50, obojętne mi to.
Kałuże, rekin, krew, to totalnie inna bajka niż classic. Inne to świetne pomysły. Jestem też za aby włączyć pogodę na spawnie, surowcowej i na działkach.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

  Odpowiedz
#4
1. nie da się
2. dużo pracy by było
3. na nie
4.za
5 - 7 na nie
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
  Odpowiedz
#5
1. no nie da sie, tak jak juz pisali.
2. mi tez troche sie znudzil, ale duzo bedzie roboty z nowym spawnem i nie mam na niego czasu.
3. no tez niestety sie nie da.
4. wgralem poprawke na serwer, ze jak ma sie pelne eq to glowka wypada na ziemie i gracz dostaje o tym informacje na czacie (wgra sie to po dzisiejszym restarcie)
5. na serwerze jest wylaczony deszcz, wiec kaluz nie bedzie..
6. to classic, nie dodam rekina.
7. krew mi jest obojetna, przy jakiejs malej ilosci czasteczek mozna o niej pomyslec, ale pewnie malo kto to zauwazy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#6
(03-08-2021, 19:43)Cichusek napisał(a): 1. no nie da sie, tak jak juz pisali.
2. mi tez troche sie znudzil, ale duzo bedzie roboty z nowym spawnem i nie mam na niego czasu.
3. no tez niestety sie nie da.
4. wgralem poprawke na serwer, ze jak ma sie pelne eq to glowka wypada na ziemie i gracz dostaje o tym informacje na czacie (wgra sie to po dzisiejszym restarcie)
5. na serwerze jest wylaczony deszcz, wiec kaluz nie bedzie..
6. to classic, nie dodam rekina.
7. krew mi jest obojetna, przy jakiejs malej ilosci czasteczek mozna o niej pomyslec, ale pewnie malo kto to zauwazy.

Odpowiadam na odpowiedz 2.
Wiemy ze kazdy ma swoje zycie i nie ma czasu na pewne sprawy a w szczególnosci na te związane z grami, z wiekiem kazdy tak ma, ale jesli chcemy (my starzy  gracze utrzymac ten serwer, lub go ulepszyć musimy własnie chcieć go udoskonalić) Gram tu od 2k14-2k15 i pamiętam jeszcze jak nie dało sie wejsc na serwer bo był zapełniony i czekało sie az ktos moze wyjdzie (chyba ze miałes vipa/svipa to wbijałes bez problemu bo kogos zawssze wywalało bo miałes wolny slot) No ale nie przychodze tu zeby wspominac dawne czasy bo jak wiemy serwer juz od dawna nie ma tylu graczy co kiedys, nie ma juz tego czegos zwanego funnu z gry  tego ze sie wchodzi na serwer Sky-Land.pl i chce sie grac godzinami  i   wiem czasy sie zmieniają ludzie z czasem, ale to nie znaczy ze mamy siedziec i czekac na to aż samo przyjdzie. Jesli chodzi o reszte pluginów,jakies dodatki czy cos zawsze mozna napisac i zrobic głosowanie czy ktos jest za tym albo za tym i to dodajemy.Tak jak mówisz , rozumiemy cie ze nie masz czasu na to zeby zrobic nowy spawn i te reszte związane z cls , ale to nie znaczy ze nie mozesz nam zaufac i dac nam zbudowac nowego spawnu tak jak zaufales na trybie SkyBlock 2.0 (h3zquu zSebq klak07 czy _CBS) Jesli potrzebujesz pomocy to mów ja zgłaszam sie jako pierwszy do pomocy zeby ci pomóc, jesli ktos tez niech odpowiada -Jestem za. Dzieki za uwage !
  Odpowiedz
#7
(03-08-2021, 20:07)ThoreJa napisał(a):
(03-08-2021, 19:43)Cichusek napisał(a): 1. no nie da sie, tak jak juz pisali.
2. mi tez troche sie znudzil, ale duzo bedzie roboty z nowym spawnem i nie mam na niego czasu.
3. no tez niestety sie nie da.
4. wgralem poprawke na serwer, ze jak ma sie pelne eq to glowka wypada na ziemie i gracz dostaje o tym informacje na czacie (wgra sie to po dzisiejszym restarcie)
5. na serwerze jest wylaczony deszcz, wiec kaluz nie bedzie..
6. to classic, nie dodam rekina.
7. krew mi jest obojetna, przy jakiejs malej ilosci czasteczek mozna o niej pomyslec, ale pewnie malo kto to zauwazy.

Odpowiadam na odpowiedz 2.
Wiemy ze kazdy ma swoje zycie i nie ma czasu na pewne sprawy a w szczególnosci na te związane z grami, z wiekiem kazdy tak ma, ale jesli chcemy (my starzy  gracze utrzymac ten serwer, lub go ulepszyć musimy własnie chcieć go udoskonalić) Gram tu od 2k14-2k15 i pamiętam jeszcze jak nie dało sie wejsc na serwer bo był zapełniony i czekało sie az ktos moze wyjdzie (chyba ze miałes vipa/svipa to wbijałes bez problemu bo kogos zawssze wywalało bo miałes wolny slot) No ale nie przychodze tu zeby wspominac dawne czasy bo jak wiemy serwer juz od dawna nie ma tylu graczy co kiedys, nie ma juz tego czegos zwanego funnu z gry  tego ze sie wchodzi na serwer Sky-Land.pl i chce sie grac godzinami  i   wiem czasy sie zmieniają ludzie z czasem, ale to nie znaczy ze mamy siedziec i czekac na to aż samo przyjdzie.  Jesli chodzi o reszte pluginów,jakies dodatki czy cos zawsze mozna napisac i zrobic głosowanie czy ktos jest za tym albo za tym i to dodajemy.Tak jak mówisz , rozumiemy cie ze nie masz czasu na to zeby zrobic nowy spawn i te reszte związane z cls , ale to nie znaczy ze nie mozesz nam zaufac i dac nam zbudowac nowego spawnu tak jak zaufales na trybie SkyBlock 2.0 (h3zquu zSebq klak07 czy _CBS) Jesli potrzebujesz pomocy to mów ja zgłaszam sie jako pierwszy do pomocy zeby ci pomóc, jesli ktos tez niech odpowiada -Jestem za. Dzieki za uwage !
Zacząłem coś sam rozkminiać na singlu, nie wiem co z tego wyjście, ale może mi się uda jeżeli chodzi o ten spawn (tak, wolę solo)

Co do tej krwi, to serio obojętne, ale takie cząstki w małej ilości są ok.
  Odpowiedz
#8
Okej, rozumiem cie ze wolisz sam i rozumiem ze pewnie jesli to cls to musi byc co podobnego jak tutaj na obecnym czyli ze klasycznie wyglądający spawn na ten tryb, ale na pewno chcielibysmy cos efektu troche ,,WoW " a nie taką nude , moze tak jak kiedys moze byc duze pvp i małe pvp a jeśli nie to cos fajnego zawsze da sie wymyslec. Do pluginów nowych zawsze mozna sie dogadac, na pewno dobrym rozwiązaniem było cos dodanie do pvp zeby było ciekawie nwm pvp typu - Nether zeby to bardziej fajniej wyglądało , albo ten własnie Anti-cheat zeby nie wbijał taki cwaniak na Mk i nie robił 3 v1. I pytanie na koniec czemu chcesz robic to sam ?
  Odpowiedz
#9
(03-08-2021, 20:19)ThoreJa napisał(a): Okej, rozumiem cie ze wolisz sam i rozumiem ze pewnie jesli to cls to musi byc co podobnego jak tutaj na obecnym czyli ze klasycznie wyglądający spawn na ten tryb, ale na pewno chcielibysmy cos efektu troche ,,WoW " a nie taką nude , moze tak jak kiedys moze byc duze pvp i małe pvp a jeśli nie to cos fajnego zawsze da sie wymyslec. Do pluginów nowych zawsze mozna sie dogadac, na pewno dobrym rozwiązaniem było cos dodanie do pvp zeby było ciekawie nwm pvp typu - Nether zeby to bardziej fajniej wyglądało , albo ten własnie Anti-cheat zeby nie wbijał taki cwaniak na Mk i nie robił 3 v1. I pytanie na koniec czemu chcesz robic to sam ?
Co do antycheatów, to są wątki otwarte dalej w propozycjach, wystarczy odszukać.

Co do twojego pytania... Po prostu tak jakoś, nie zawsze przepadam na budowanie z kimś, tak o po prostu i tyle ;p Co do samej budowy, to postaram się w 100%, aby to jakoś wyszło...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości