Problem
#1
Pisze wątek na prośbę gracza borosxd : 
Witam , jest taka sprawa , ponieważ miałem w ekwipunku główki : 7 kur , 11 świń , 7 owiec , 10 krów , 1 koń , 5 jaskiniowych pająków , 1 zwykły pająk , 2 zombie , 13 mrocznych , 7 szkieletów i 1 królik chyba to wszytko ale nie jestem pewny . Około godziny 21 był jakis lag i nagle wywaliło cały serwer , po powrocie na tryb Classic nie miałem już tych głów w ekwipunku. Czy jest jakaś możliwość na zwrot ? Niestety nie mam żadnego screena.
#2
Potwierdzam sam kupowałem u niego na działce i miał tych główek duzooooo
#3
(03-05-2021, 21:35)sonia007 napisał(a): Pisze wątek na prośbę gracza borosxd : 
Witam , jest taka sprawa , ponieważ miałem w ekwipunku główki : 7 kur , 11 świń , 7 owiec , 10 krów , 1 koń , 5 jaskiniowych pająków , 1 zwykły pająk , 2 zombie , 13 mrocznych , 7 szkieletów i 1 królik chyba to wszytko ale nie jestem pewny . Około godziny 21 był jakis lag i nagle wywaliło cały serwer , po powrocie na tryb Classic nie miałem już tych głów w ekwipunku. Czy jest jakaś możliwość na zwrot ? Niestety nie mam żadnego screena.

Potwierdzam sytuacje.
[Obrazek: JVNBpNw.png]
#4
(03-05-2021, 21:35)sonia007 napisał(a): Pisze wątek na prośbę gracza borosxd : 
Witam , jest taka sprawa , ponieważ miałem w ekwipunku główki : 7 kur , 11 świń , 7 owiec , 10 krów , 1 koń , 5 jaskiniowych pająków , 1 zwykły pająk , 2 zombie , 13 mrocznych , 7 szkieletów i 1 królik chyba to wszytko ale nie jestem pewny . Około godziny 21 był jakis lag i nagle wywaliło cały serwer , po powrocie na tryb Classic nie miałem już tych głów w ekwipunku. Czy jest jakaś możliwość na zwrot ? Niestety nie mam żadnego screena.

potwierdzam i zarazem współczuję
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#5
Potwierdzam
#6
I co wam da to potwierdzanie lol
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#7
Potwierdze tylko tyle, ze byla cofka, gdyz sa problemy z maszyna. Jutro bedzie lepiej, a co do glowek... Zwrot srednio bedzie mozliwy, jezeli je kupiles to spytaj sie sorzedajacego, czy dalej je ma.
#8
(03-05-2021, 22:36)h3zquu napisał(a): Potwierdze tylko tyle, ze byla cofka, gdyz sa problemy z maszyna. Jutro bedzie lepiej, a co do glowek... Zwrot srednio bedzie mozliwy, jezeli je kupiles to spytaj sie sorzedajacego, czy dalej je ma.

Sprzedający nie ma ich.
#9
Potwierdzanie nic nie da, musiałby być screen pokazujący że owe główki wgl istniały, zawierający jakąś konkretną godzinę przed nagłym wyłączeniem serwera.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości