PvE na Classic.
#1
Wiem czego się spodziewać ale i tak to napisze. Proponuje dodać PvE [Player vs Entity] z falami mobów na przykład. Myślę, że fajny pomysł, kto za?

Arena mogła by być tutaj o:
[Obrazek: MuaMJdK.png]
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#2
Było coś takiego na buildzie, jak widać nie przyjęło się.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
na nie
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#4
(03-03-2021, 18:38)Mieczuu napisał(a): Było coś takiego na buildzie, jak widać nie przyjęło się.

Build sam z siebie się po prostu nie przyjął.
#5
refresh
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#6
(03-03-2021, 18:44)h3zquu napisał(a): MobAreny na classicu nie przejdą, szczególnie, że każdy na nagrody marudziłby, że za słabe bo wszystko mają.

Ja ciebie szanuje i w ogóle, ale czasami naprawdę...

Od razu zakładasz że się nie przejmie bo nagrody za słabe, a nawet nie ma ich jeszcze ustalonych.

Ja tam lubiłem te areny, po prostu to było na Buildzie i nie było z kim grać.
#7
(03-04-2021, 12:33)Toiru napisał(a):
(03-03-2021, 18:44)h3zquu napisał(a): MobAreny na classicu nie przejdą, szczególnie, że każdy na nagrody marudziłby, że za słabe bo wszystko mają.

Ja ciebie szanuje i w ogóle, ale czasami naprawdę...

Od razu zakładasz że się nie przejmie bo nagrody za słabe, a nawet nie ma ich jeszcze ustalonych.

Ja tam lubiłem te areny, po prostu to było na Buildzie i nie było z kim grać.
Przedstawiłem wizję prawdopodobnie 20% graczy, którzy po prostu chcą grać dla itemów nie funu. Dla mnie jako zabawa to ok, można mur przedłużyć o ten skrawek zawsze. Jeżeli ktoś będzie chciał ze znajomym się na nich sprawdzić to ok (oraz jeżeli cichy ma w ogóle pliki Builda...)
#8
fajnie by było jakby sam Cichy by się wypowiedział w tej sprawie. Czekam
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#9
Refff
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości