Migracja a konta alty
#1
Dzien dobry.

Mam takie pytanie do was i co wy sadzicie o tym.
Niedlugo migracja na konto microsoft i duzo slyszalem ze po tym Microsoft bedzie blokowal wszystkie konta kupione przez alty.
Troche sie boje bo 40 zl zaplacilem nie wiem to przesada czy micro serio bedzie to robił?
#2
(02-28-2021, 20:01)Pawieł napisał(a): Dzien dobry.

Mam takie pytanie do was i co wy sadzicie o tym.
Niedlugo migracja na konto microsoft i duzo slyszalem ze po tym Microsoft bedzie blokowal wszystkie konta kupione przez alty.
Troche sie boje bo 40 zl zaplacilem nie wiem to przesada czy micro serio bedzie to robił?
tak, migracja ma na celu bezpieczenstwo kont, jezele masz premke a nie masz dostepu do emaila, premke stracisz
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
mam dostęp do e-maila ale nie kupowalem tego z strony minecrafta
#4
(02-28-2021, 20:17)Pawieł napisał(a): mam dostęp do e-maila ale nie kupowalem tego z strony minecrafta

jezeli zmieniles email na swoj, nie masz sie czym martwic, z czasem dostaniesz emaila z pomoca dotyczaca migracji
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
(02-28-2021, 20:18)SaszkaMaster napisał(a):
(02-28-2021, 20:17)Pawieł napisał(a): mam dostęp do e-maila ale nie kupowalem tego z strony minecrafta

jezeli zmieniles email na swoj, nie masz sie czym martwic, z czasem dostaniesz emaila z pomoca dotyczaca migracji

Mi się wydaje że jemu chodzi o czy się Microsoft do niego nie dobierze po migracji, za to że ma konto z Alta.
#6
Toiru tak boje sie ze jak zrobie migracje to mi potem zabiora
#7
Nikt nie wie co będzie w przyszłości, więc nic tobie nie obiecuje, ale szczerze wątpie aby zaczęli blokować, bo by oberwali też ci co kupili od kogoś innego, a prawo EU wymusza na Microsoft respektowania prawa odsprzedaży.
#8
A jak beda zabierac?
#9
(03-02-2021, 12:01)Pawieł napisał(a): A jak beda zabierac?

aby przemigrowac swoje konto trzeba miec dostep do adresu email, jesli go masz to nic zlego sie nie stanie.

takie "blokowanie" altow dotyczy kont, do ktorych ktos uzyskal tylko login i haslo, po prostu bez dostepu do adresu email nie bedzie mogl przemigrowac swojego konta i prawdopodobnie jesli tego nie zrobi nie bedzie mogl z niego korzystac w grze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Poczytałem dokładnie zasady i nigdzie tam nie ma o zablokowaniu konta pochodzenia innego niż oficjalny sklep/y.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości