Propozycja nowego ity w sklepie
#1
Proponuje dodać skrzynki z randomowymi itami o różnych wartościach np. 5k, 20k i 50k.

Jak to miałoby wyglądać:
Na sklepie były by nowe skrzynki, jak by ktos to kupił dostał by 20 randomowych itów z danej puli kwoty, czyli jak kupisz box za 50k dostajesz ity warte 50k itp.

Może tez inne kwoty. Będzie to urozmaicenie dla tych co nie mają robić z $$.
#2
Nie wiem czy takie coś akurat pasuje do Classica... Wolałbym coś w stylu kluczy, zamiast wykupywania takiej skrzynki (klucze dropiące z mobów), bo są osoby z milionami na koncie... Poza tym trzeba wtedy je balansować, by nie było skrzynki z samymi OP itemami. Moje zdanie do tego jest takie 50/50.
#3
Z kluczami tez było by fajnie, i jak byś wydropił ten klucz to miałbyś możliwość wyboru itów lub dostał byś randomowe ity
#4
super pomysł, coś ala ruletka
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#5
(02-25-2021, 11:15)11albik11 napisał(a): Z kluczami tez było by fajnie, i jak byś wydropił ten klucz to miałbyś możliwość wyboru itów lub dostał byś randomowe ity
Idąc twoim tropem to można wtedy wyciągać same perełki, a skrzynki nie mają systemu "otwieram, biorę co chce", tylko ci losują itemy, czasem dobre, czasem słabe, a drop kluczy nie musi być jakiś nie wiadomo jaki, 0,5% albo 1% byłaby fajną liczbą.
#6
ja jestem na nie classic to klasyczny tryb wolałbym żeby to było na adventure
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#7
Również wolałbym coś takiego na adventure, bo według mnie bardziej to tam pasuje.
mmm
Niedostępny
#8
jak nie macie co robic z pieniedzmi sprzedajcie je za psc/przelew
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#9
Jeszcze lootboxów tu brakowało
#10
Nie rozumiem jeśli chodzi o Classica to jesteście na nie a zaś jak o Adventure chodzi to na tak. Na adventure jest już dużo urozmaiceń a na Classicu przydałoby się coś nowego nie myślcie tylko o tym Adventurku
[Obrazek: SyeT9l4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości