ban za nic
#1
Grałem z kolegą na dwóch komputerach na jednym IP. nick kolegi: antman132 nick mój: Sp1ehd0L_ Graliśmy razem na classicu , ruszaliśmy się w tym samym momencie i pare osób to może potwierdzić np. _waliza_ albo możemy razem wbić gdziekolwiek i się ruszać. a co do sprawy przeszkadzania w budowaniu to sonia007 oraz erixon za nami chodzili i budowali tam gdzie my byliśmy. powód : mk
i jaki był dowód że mam multikonto? ip? czy to że tak napisali XDD. A i jeszcze jedno oni nie mieli dowodów że mam multikonto a sami zabili antman132 kowadłami i co dostaną bana?
#2
Takie sprawy staraj się zgłaszać wcześniej, graliście na tym samym ip więc dostałeś bana. Kara nie jest długa, przeczekaj to
#3
czyli twoim zdaniem mam czekać zasrane 4 dni bo grałem z kolegą na tym samym ip ? nie no super hezu : MULDIGONDO TO SAME IP TSEBA ZBANOWACI. brak dowodów że to multi
#4
Jeżeli graliście na serwerze pod tym samym ip w tym samym momencie, to czemu miałby nie dać bana za mk?
Taka jest praca h3zquu xD
#5
(02-25-2021, 07:14)f1ks3l napisał(a): Jeżeli graliście na serwerze pod tym samym ip w tym samym momencie, to czemu miałby nie dać bana za mk?
Taka jest praca h3zquu xD

czyli k-=jg kolega ma przynieść swój zasrany router żebyśmy mogli grac? XDDD
#6
Ja bym prosił ciebie o uspokojenie się, bo pisanie co odpowiedź "zasrane" nie ułatwi ci zadania.

Poza tym, jakie dowody? Do sprawdzenia multikonta nie jest potrzebny dowód. Wystarczy, żebym sprawdził IP, jeżeli jest to samo - to wiadomo, ban, staram też się dopytywać czasem, czy rodzeństwo itp.. W waszym przypadku było akurat tak, że was w ogóle nie było, więc mogłem zbanować, poza tym nie zgłaszałeś mi, na forum, ani Boczkowi, że będziesz grał z kolegą na jednym IP. A twoje porównanie "hezu" mało ci da, jak próbujesz ośmieszyć to nie tędy droga.
Jak szukasz dowodów, to szukaj, ja publicznie IP nie zamierzam pokazywać. Co do sprawy z kowadłem, to nie dostałem żadnych dowodów, więc nic z tym nie zrobię.
#7
(02-25-2021, 08:25)h3zquu napisał(a): Ja bym prosił ciebie o uspokojenie się, bo pisanie co odpowiedź "zasrane" nie ułatwi ci zadania.

Poza tym, jakie dowody? Do sprawdzenia multikonta nie jest potrzebny dowód. Wystarczy, żebym sprawdził IP, jeżeli jest to samo - to wiadomo, ban, staram też się dopytywać czasem, czy rodzeństwo itp.. W waszym przypadku było akurat tak, że was w ogóle nie było, więc mogłem zbanować, poza tym nie zgłaszałeś mi, na forum, ani Boczkowi, że będziesz grał z kolegą na jednym IP. A twoje porównanie "hezu" mało ci da, jak próbujesz ośmieszyć to nie tędy droga.
Jak szukasz dowodów, to szukaj, ja publicznie IP nie zamierzam pokazywać. Co do sprawy z kowadłem, to nie dostałem żadnych dowodów, więc nic z tym nie z
czyli miałem zgłaszać że gram z kolegą na tym samym ip? nie wiedziałem następnym razem zgłosze ogólnie dzięki. banować za to powinniście wtedy kiedy 1 osoba stoi a druga biega Tongue ale że cie nie było to ok
#8
(02-25-2021, 08:39)Sp1ehd0L_ napisał(a): banować za to powinniście wtedy kiedy 1 osoba stoi a druga biega Tongue ale że cie nie było to ok
Niekoniecznie, bo równie dobrze ktoś może grać raz na tym, a raz na drugim.
Odbanowałem. Następnym razem zgłaszaj takie rzeczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości