Wymieniarki
#1
A dzień dobry, chce o takiej jednej sprawie napisać. O wymieniarkach. Może to pora aby je czymś zastąpić, bo takowe zwyczajnie nie działają. Teoretycznie przetrzymanie kogoś ma być tą "ochrona" którą dają, a tak naprawdę jest to nieskuteczne af, działa to tak że wyjdziemy wtedy jak kogoś się znudzi albo wywali mu Internet.

No więc Classic to tryb oparty na ekonomii, cu nie. Wymieniarki działają w 20% tylko w przypadku barteru, w transakcjach opartych na przelewaniu $, są bezużyteczne bo wylogowanie się kogoś nie przywróci pieniędzy, barter za darmo można łatwo sobie też załatwić, przerzucając komuś zza drzwi przedmioty. Sposobów na oszukanie tego jest nie jeden, nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta przekopywanie się przez ścianę i wejście do łódki heh.

No i ostatnia sprawa, że nawet jak już trzymam tego kogoś bo mnie załatwił, to jakaś tam szansa jest że bana wyrwę. Pod koniec mojej kadencji całkowicie olewałem wymieniarki i jak kogoś przytrzymuje z prostego powodu, bo to było słowo przeciwko słowu, nie wiadomo kto zawinił. Widziałem to zbyt wiele razy, jak i to że ci którzy się zbierają pomagają jednej z stron, nie wiedząc kto jest winny itd.

No to tak na szybko, Classic jak i inne tryby potrzebują czegoś lepszego, jakiegoś pluginu, bo mimo wszystko tryby bez zabezpieczenia wymieniania się, czyli na czymś co są całkowicie oparte jest takie uh. W sensie jeśli mamy na Classicu taki plugin na parkur który jest fajny, bo jest, mimo że to po prostu fajny dodatek do gry, to czemu nie coś co stanowczo poprawi QoL i sam zamysł trybu. Wymieniarki po prostu tego nie zapewnią.
#2
To może propozycja odnośnie komendy /wymiana (nick gracza) się przyjmie.
Przy tej komendzie można przelewać hajs, wymieniać się itemkam bez scamu..

Niedostępny
#3
(02-22-2021, 07:27)PanGawrosz napisał(a): To może propozycja odnośnie komendy /wymiana (nick gracza) się przyjmie.
Przy tej komendzie można przelewać hajs, wymieniać się itemkam bez scamu..
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=45755 - To jest prawie podobny pomysł, poza tym scamy i tak będą i tak, więc xD.

Co do wymieniarek to jestem za, większość i tak woli się wymieniać na działkach. Przy oszustwach ciężko wywynioskować, kto kogo oszukał w owych wymieniarkach, bo słowo jest przeciwko słowu oraz oczywiście bez dowodów...
#4
(02-22-2021, 07:58)h3zquu napisał(a): https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=45755 - To jest prawie podobny pomysł, poza tym scamy i tak będą i tak, więc xD.
Hmm złe napisałem, nie chodziło mi o komendę /wymiana lecz /trade. Lepsza opcja niż wymiana i sprawdzona. Od 3 lat jest na pewnym serwerku i nigdy scamu nie było..

Niedostępny
#5
(02-21-2021, 22:44)Toiru napisał(a): A dzień dobry, chce o takiej jednej sprawie napisać. O wymieniarkach. Może to pora aby je czymś zastąpić, bo takowe zwyczajnie nie działają. Teoretycznie przetrzymanie kogoś ma być tą "ochrona" którą dają, a tak naprawdę jest to nieskuteczne af, działa to tak że wyjdziemy wtedy jak kogoś się znudzi albo wywali mu Internet.

No więc Classic to tryb oparty na ekonomii, cu nie. Wymieniarki działają w 20% tylko w przypadku barteru, w transakcjach opartych na przelewaniu $, są bezużyteczne bo wylogowanie się kogoś nie przywróci pieniędzy, barter za darmo można łatwo sobie też załatwić, przerzucając komuś zza drzwi przedmioty. Sposobów na oszukanie tego jest nie jeden, nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta przekopywanie się przez ścianę i wejście do łódki heh.

No i ostatnia sprawa, że nawet jak już trzymam tego kogoś bo mnie załatwił, to jakaś tam szansa jest że bana wyrwę. Pod koniec mojej kadencji całkowicie olewałem wymieniarki i jak kogoś przytrzymuje z prostego powodu, bo to było słowo przeciwko słowu, nie wiadomo kto zawinił. Widziałem to zbyt wiele razy, jak i to że ci którzy się zbierają pomagają jednej z stron, nie wiedząc kto jest winny itd.

No to tak na szybko, Classic jak i inne tryby potrzebują czegoś lepszego, jakiegoś pluginu, bo mimo wszystko tryby bez zabezpieczenia wymieniania się, czyli na czymś co są całkowicie oparte jest takie uh. W sensie jeśli mamy na Classicu taki plugin na parkur który jest fajny, bo jest, mimo że to po prostu fajny dodatek do gry, to czemu nie coś co stanowczo poprawi QoL i sam zamysł trybu. Wymieniarki po prostu tego nie zapewnią.

jestem za.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#6
jestem za
#7
(02-22-2021, 11:02)xSkyMagz napisał(a): jestem za
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#8
zapomniałem o tym wątku, na początku maja zniknęły wraz z nowym spawnem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości