Vip
#1
Dnia 16.02.21 zakupiłem rangę Vip za pomocą blika, pieniądze zostały pobrane z mojego konta natomiast dalej nie otrzymałem rangi na serwerze. Proszę o dodanie mi rangi bądź zwrot pieniędzy.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Jeśli byłeś na serwerze podczas kupna rangi to mogła po prostu się nie nadać, sproboj wejść i wejść na serwer a jak to nie pomoże to już poczekaj na Cichuska. Sam kupowałem blikiem wystarczyło że poczekałem przez krótki moment czasowy i ranga wypłynęła.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#3
(02-19-2021, 11:24)Alchemik napisał(a): Jeśli byłeś na serwerze podczas kupna rangi to mogła po prostu się nie nadać, sproboj wejść i wejść na serwer a jak to nie pomoże to już poczekaj na Cichuska. Sam kupowałem blikiem wystarczyło że poczekałem przez krótki moment czasowy i ranga wypłynęła.

Problem w tym że to było tydzień temu i dalej nie otrzymałem Vipa.
#4
niestety u siebie widzę, że płatność nie została wykonana.

przeslij reklamacje wypelniajac formularz pod tym linkiem https://paybylink.pl/kontakt/
zaznacz, ze dotyczy to przelewu online, podaj adres email oraz identyfikator transakcji (na screenie jest to nr operacji blik) i wyjasnij, ze pieniadze zostaly pobrane z konta, a pokazuje ze platnosc jest nieoplacona.

niestety nie moge tego wypelnic w twoim imieniu.
prawdopodobnie zrobia ci zwrot pieniedzy bezposrednio na konto albo poprosza o wiecej danych.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości