Update
#1
1.
W związku ze stwierdzeniem, że na wersji 1.16 "nie jest to samo pvp czyli trzeba spamic myszką i czekać na załadowanie miecza". Proponuje więc stworzyć jakiś testowy tryb/arene pvp (wersja gry 1.16) na której gracze będą mogli przetestować ten plugin. Wystarczy użyć odpowiednich pluginów na pvp np. https://www.spigotmc.org/resources/antic...-16.51321/. Działa to bardzo dobrze na innych serwerach typu gildia.
2.
Uważam że na trybie classic też wypadało by coś poprawić, ponieważ cieszy się on dosyć dużą popularnością. Myślę że optymalizacja nadmiaru pluginów załatwiła by przynajmniej sprawę np. cofek. Wiem że na cls jest połączona wersja gry 1.8 z 1.12. Ale nie jest problemem dać to na jedną wersje. Wiele serwerów mają taką mieszankę wersji gry i dają rade.
#2
1. Nie wiem co ma to do Classica, ale zbędne.

2. Powtarzam poraz enty - zrobienie Classica na 1.16 zrobi Adventure 2.0. Jak macie ciekawe pomysły, to proponujcie... To może jakiś przypadnie do gustu i zostanie dodany. Według mnie jest dobrze, tak jak jest, classic powinien mieć 1.8, jako, że to najpopularniejszy tryb i jest "klasyczny".


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości