Nowa edycja?
Witam, wychodzę z propozycją, aby na skyblocku zrobić nową edycję.Obecna edycja trwa już bardzo długo, nie jestem w stanie powiedzieć ile. Gra na serwerze jest nudna i monotonna, prawie nikt nie gra, naprawdę mało osób i myślę, że taka nowa edycja mogłaby ten serwer na nowo ożywić. Gra jest do tego stopnai nudna, że nawet na forum w"Propozycjach" nie licząc posta z ostatnich dni, to poprzedni był w lipcu...
Nowa edycja to jest SkyBlock 2.0, który powinien zamienić się moim zdaniem w jeden wielki SkyBlock, ale cóż... Decyzja należy do Cichego.
(02-15-2021, 09:17)h3zquu napisał(a): Nowa edycja to jest SkyBlock 2.0, który powinien zamienić się moim zdaniem w jeden wielki SkyBlock, ale cóż... Decyzja należy do Cichego.

No dobrze mowisz, z emogloby sie zamienic w jeden wielki skyblock, a ile trwa ta edycja?
sky blocku 2.0 trwa 1 rok ( o ile sie nie myle ) a na skyblocku 1.0 7 lat

(02-15-2021, 11:30)Yegyori napisał(a): sky blocku 2.0 trwa 1 rok ( o ile sie nie myle ) a na skyblocku 1.0 7 lat

no wlasnie 7 lat... nie przydałoby sie w końcu odświeżenie tego? Ten tryb skyblocka naprawde jest jednym z lepszych na polskich serwerach, ciekawy drop z mobow, ze stone'a. Tylko właśnie przydałoby sie go odświeżyć, na pewno sporo starych graczy by wróciło i przybyłoby nowych.
@up
mi tam wszystko jedno i tak nie gram

(02-15-2021, 13:02)jjjppp003 napisał(a):
(02-15-2021, 11:30)Yegyori napisał(a): sky blocku 2.0 trwa 1 rok ( o ile sie nie myle ) a na skyblocku 1.0 7 lat

no wlasnie 7 lat... nie przydałoby sie w końcu odświeżenie tego? Ten tryb skyblocka naprawde jest jednym z lepszych na polskich serwerach, ciekawy drop z mobow, ze stone'a. Tylko właśnie przydałoby sie go odświeżyć, na pewno sporo starych graczy by wróciło i przybyłoby nowych.

nowa edycja tego skyblocka, to wlasnie jest skyblock 2.0.
stary serwer zostal, bo niektore osoby dalej chcialy na nim grac.
[Obrazek: sygnaturka.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości