Kontynuacja
#11
(02-16-2021, 08:13)keinettgaming napisał(a): Zgadzam się z gawroszem
Szkoda, że tylko wy macie takie zdanie i osoby, co ledwo wbiły i nie potestowały broni, by się przekonać. Poza tym, odstraszacie innych między innymi od grania, wypisując do nich głupoty, a potem wchodzicie i piszecie "zdechło to już?". No naprawdę, jeżeli macie takie rzeczy wypisywać i odradzać każdemu grę, to co wy tutaj jeszcze robicie? Nawet nie potraficie docenić to, jaką robotę wykonał między innymi Cichy, ja, Mieczuu oraz JTdiro, a potem rozpisujecie głupoty, że cichy nic nie robi itd. Tą samą uwagę wam zwróciłem na serwerze, to dalej pisałeś, że tryb to jedno wielkie "gówno" (za przeproszeniem) oraz jest do dupy, gdzie inni jakoś normalnie bez płaczu grają, bo ogarnęli mechanikę. Dla mnie to jest żałosne zachowanie. Rozumiem, że możecie mieć swoje zdanie, ale poważnie? Specjalnie wypisywać do innych głupoty o trybie? Bez jaj... Wczoraj się przekonałem, że wystarczy potestować tryb i ja takie osoby po prostu szanuję, że wchodzą i testują, zamiast słuchać się osoby, której wiecznie się nie podoba to, że jego ukochane bronie nie onshotują i trzeba inaczej grać/innymi broniami + reset rankingu... Zdążyłem już wypracować sobie takie zdanie, po rozmowach z wami...
A tak poza tym... Skoro marudzisz tak, to dlaczego sam niczego nie zaproponujesz, tylko "zgadzam się z (..)" piszesz. Zamiast zaproponować coś konkretnego, to i tak swoje piszesz, a potem się dziwić, że nic nie jest robione, jak nic nie jest proponowane... echh, szkoda słów.

Co do samego wątku, moim zdaniem temat został wyczerpany, a Cichusek dalej dopracowuje tryb, by się grało jak najlepiej.
#12
1. na nie.
2. na nie.
3. snajperka wedlug mnie jest dosc oslabiona i nie jakas super swietna nawet na tych budynkach.
4. na tej edycji trzeba byc szybkim i zarowno trzeba podejmowac dobre decyzje bo rozgrywka jest bardziej dynamiczna przez te szybkie strzelanie.
5. mikro smg to taki karabin wiec po co
6. sojusze zawsze byly i beda.
7. obojetnie wedlug mnie jest okej.
8. obojetnie.
#13
Według mnie jedyną rzeczą do poprawy jest to, żeby śmierci od upadku/w lawie itp. ogółem żeby te śmierci które nie zostały spowodowane przez kogoś nie były liczone do licznika, bo wtedy kd nie ma sensu, obliczanie kd na podstawie własnych śmierci?
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości