Ostatnia sprawa
#1
Witam kolejny raz,
Proponuje wyrzucenie odrzutu 5 z odskoczni bo pewni gracze uzywaja jej nie do tego co trzeba.
Dowod?
https://youtu.be/Gyz83Nlt5-o
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#2
Proponuje zamiast tego dodać do sklepiku pałkę z odrzutem 2 lub ogólnie wyrzucenie pomysłu odrzutu.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
ogolnie ten odrzut zostal celowo wprowadzony.
moge go zmniejszyc, zobaczymy czy bedzie lepiej.

nie chodzi o to, ze jestem uparty i nie chce nic zmienic, po prostu testowalismy serwer w kilka osob i wszystkim sie podobalo, bronir wydawaly sie ok.

zamiast narzekac i mowic, ze nowa edycja jest beznadziejna, to wystarczy cos konkretnego zaproponowac np. zwiekszenie czestotliwosci strzelania w pistolecie albo zwiekszenie dmg granatu, a nie pisanie ze z broni nie da sie strzelac, ze to dziadostwo itp., bo tak to kazdy sobie moze.

nie zrobilem tego serwera dla siebie, tylko dla graczy, bo mnie o to prosiliscie.
jesli chodzi o zarobki serwerowe, to nie wyglada to tak jak wiekszosc graczy uwaza, aktualnie wszystko jest przeznaczane na utrzymanie serwera, a czasami zdarzaja sie miesiace w ktorych sam musze cos dolozyc.
wiec prosilbym o troche zrozumienia, bo tez mam swoje prywatne zycie, prace itp., ale mimo wszystko nadal cos dzialam na serwerze i staram sie utrzymac ta spolecznosci, a dzisiejsze zachowanie niektorych graczy bylo raczej dla mnie pewna forma obrazy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Proponuje usunięcie knocka albo zmniejszenie do 1 albo 2. Bo  cały czas vipy tego używają i wyrzucają graczy <nie można tego uniknąć>
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#5
Zmniejszenie do Knocka 2 będzie ok, bo na 1f wystarczą 2 hity by nabić killa od upadku.
#6
knock byl ustawiony na 2.5, zmniejszylem go do 1.0 (to jest jakis mnoznik odrzutu).
jak bedzie nadal zly, to ustawie inny.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości