"Nowe Pistolety"
#1
Witam,
pisze zbiorowy watek na temat nowych pistoletow ktore sa smieciowe, kazdy stary/nowy grac pisze ze albo te pistolety sa chu.... albo ze liczyl na "WOW" a dostali to cos.
Dlaczego?


Po 1 Wszystkie bronie sa usless ( Bazooka strzela tam gdzie nie powinna, jak ktos strzela z karabinu nie da sie go zabic, miotacz ognia (nie wiadomo po co jest), shotgun nie nie robi, snajperka (naprawde?), pistolet ktory mogl by byc dobry jesli mial by przeladowanie, flashbang ktory nic nie robi, granat (XD), odskocznia jest w miare spoko jesli nie zadawala by obrazen, ale dobrym polaczaniem jest odskocznia+totem niesmiertelnosci <tak jedynie da sie z niej korzystac>, reszty broni szkoda komentowac... (w skrocie jedynie oplaca sie korzystac tak naprawde z miecza)

Chodzi o to zeby zamienic na cokolwiek te strzaly ktore sa...

Po 2 mi szczegolnie nie podobaja mi sie sojuszy bo np. takiego lizodupy chodza za swym panem i stoja we 7 np na 1-f i nie da sie z nimi nic zrobic. (propozycja max 5sojuszy)

Po 3 k/d? Co to jest? Skoro tego sie nie da nabijac przez to ze bronie nic nie robia, a zeby zabic gracza z bronia mozna na 4 strzaly z miecza.

Po 4 VIP/Gracz Vipa jest trudno zabic przez to ze ma lepszy set (szczerze nawet jak ja mam vipa to nie moge zabic takiego kejneta)

Po 5  tryb upadnie po 5dniach-2tyg, mi juz sie szcerze odechcialo grac jako 6 letniemu graczowi, tak samo gra sie gorzej (przyklady: keinett fiksel kisiel Jakubek)

Ogolnie w watku chodzi zeby zrobic cos z tymi pistoletami bo tak sie grac nie da (wedlug mnie i wielu graczy) Stara edycja wedlug innych byla owiele lepsza. Mozna to zobaczyc po logach Cichusku. Zobacz co gracze pisza o tej edycji..

Plusy: pvp,spawn i mapa jedynie
(moze byc troche bledow tylko dlatego ze pisalem w miare :szybko: )
Tyle chcialem napisac.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#2
Zgadzam się z nacpanym
#3
Nie pamiętam dokładnych wartości broni, ale podwyższyłbym je (zadawny DMG), granatowi też w sumie.

Flashback działa na dobrej zasadzie, jego zadaniem jest oślepiać i daje ten efekt...

Generalnie jestem za tymi sojuszami, bo to kpina... 7 vs 1 nie da się grać, nie wspomnę o nowych graczach...
Podobny wątek został utworzony: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=45816 i to co tam jest, to odpowiem w skrócie:
- Zmiana wersji z 1.16 na 1.8 nie zajdzie, pluginy były przygotowywane pod 1.16 i tak zostanie.
- PvP również zostanie z nowszych prawdopodobnie wersji (nie wiem jakie ma teraz zdanie Cichy).

Mi się już nawet tego komentować nie chce, bo nie dobrze mi się robi, jak niektórzy to komentują (np. keinett, który chciałby każdą broń zabijającą na hita, mimo, że chodzi 7v1 [to tylko przykład]), ale no. ;p
#4
Zgadzam się w 100% z 00_koxem , z bólem serca muszę przyznać że to nie to na co liczyłem , ogólnie boli mnie pvp które jest pod wersje 1.16 , jest to troche irytujące . Tak samo strzały , śnieżki byłyby lepsze . Również wiele broni nie ma sensu . Mam nadzieje że naprawicie to w jakiś sposób , bo mi po 2 godzinach gry po prostu się znudziło . Pozdrawiam Smile
Shocked Diamond Emerald
#5
1. przyzwyczaisz sie.
strzal na nic innego nie zamienie, sniezki nie maja sensu ze wzgledu na mala ilosc sztuk w stacku.

2. sojusze miedzy graczami zawsze byly i beda, nie mam na nie wplywu, nie bedziemy banowac wiekszosci graczy tylko dlatego, ze nie zabija swojego znajomego.

3. tutaj masz widoczne k/d https://sky-land.pl/ranking/pvp.php jest to nic innego jak stosunek zabojstw do smierci.
mozesz sobie podzielic ilosc twoich zabojstw przez ilosc smierci i otrzymasz k/d.

4. gracz dostaje cala skorzana zbroje, a vip ma zelazny napiersnik i buty.
patrzac na poziom ochrony (znaczki zbroi nad sercami) roznica wynosi 2 znaczki na 10 mozliwych, uwazam, ze to jest niewiele.

5. no tutaj nic nie poradze, tak zostal zrobiony tryb i niektorym osobom bardziej on odpowiada od poprzedniego, a innym mniej, nie dam rady zadowolic wszystkich.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
1. chodzi o to ze nikt z nich nie chce korzystac bo nic robią o to w większości chodzi. (oprocz karabinu i pistoletu bo one sa domyslnie u gracza/vipa) (proponowal bym wiecej obrazen przy takim np granacie bo jak rzuca sie granat to nawet "gracza" bez seta nie zabija

2. niech bedzie...

3. ale chodzi o to ze nie da sie wbijac tego kd, ponieważ kazdy uzywa miecza, badz pistoleta,karabinu <do ktorych sie nie da podejsc> gracze pisza ze "nie da sie wbijac kd itp"

4 tez juz niech bedzie.

5. Naprawde musze tumaczyc? 1/2 a nawet wiekszosc pisze ze eda jest do niczego. Wiekszosci podoba sie jedynie spawn,mapa i system pvp (1.16)

Wystarczy poczytac co pisza gracze na temat edycji.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#7
Tryb podoba mi się i cieszę się, że graczom przypadła do gustu mapa i spawn
Jednak:
-Sojusze były i będą, bo jednak gdy utworzy się ograniczenie do 5 osob to i tak inna druzyna moze sie dogadac i sie nie zabijac,
-Zamienniki śnieżek nie podobają mi się,
-Snajperka jest w porządku, jednak moim zdaniem za "delikatna", leci jeden mały strzał i trzeba czekać, zadaje dobre obrazenia,
-granaty:
*flash, spoko na chwile nic nie widzisz i tak powinno to działać,
*odłamkowy, małe obrażenia albo żadne (jednak za to jest niska cena),
-Bazooka, jest okej, bo zabiera dużo amunicji i zabija na strzała, ale strzały nie zawsze są celne,
-mechanika z amunicją jest w porządku.

Nie ma co narzekać na tryb, bo jest dobry, ale największym minusem jest ten zamiennik śnieżek, nie jest to coś czego oczekiwaliśmy i psuje to magię strzelania z bronii, czasem bardziej opłaca się pograć mieczem z 1.16, a miała to być jednak edycja na zmianę pistoletów i nerf mieczy.

Do wszystkiego nowego trzeba się przyzwyczaić i poznać.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
(02-14-2021, 10:56)Nacpany napisał(a): Witam,
pisze zbiorowy watek na temat nowych pistoletow ktore sa smieciowe, kazdy stary/nowy grac pisze ze albo te pistolety sa chu.... albo ze liczyl na "WOW" a dostali  to cos.
Dlaczego?


Po 1 Wszystkie bronie sa usless ( Bazooka strzela tam gdzie nie powinna, jak ktos strzela z karabinu nie da sie go zabic, miotacz ognia (nie wiadomo po co jest), shotgun nie nie robi, snajperka (naprawde?), pistolet ktory mogl by byc dobry jesli mial by przeladowanie, flashbang ktory nic nie robi, granat (XD), odskocznia jest w miare spoko jesli nie zadawala by obrazen, ale dobrym polaczaniem jest odskocznia+totem niesmiertelnosci <tak jedynie da sie z niej korzystac>, reszty broni szkoda komentowac... (w skrocie jedynie oplaca sie korzystac tak naprawde z miecza)

Chodzi o to zeby zamienic na cokolwiek te strzaly ktore sa...

Po 2 mi szczegolnie nie podobaja mi sie sojuszy bo np. takiego lizodupy chodza za swym panem i stoja we 7 np na 1-f i nie da sie z nimi nic zrobic. (propozycja max 5sojuszy)

Po 3 k/d? Co to jest? Skoro tego sie nie da nabijac przez to ze bronie nic nie robia, a zeby zabic gracza z bronia mozna na 4 strzaly z miecza.

Po 4 VIP/Gracz Vipa jest trudno zabic przez to ze ma lepszy set (szczerze nawet jak ja mam vipa to nie moge zabic takiego kejneta)

Po 5  tryb upadnie po 5dniach-2tyg, mi juz sie szcerze odechcialo grac jako 6 letniemu graczowi, tak samo gra sie gorzej (przyklady: keinett fiksel kisiel Jakubek)

Ogolnie w watku chodzi zeby zrobic cos z tymi pistoletami bo tak sie grac nie da (wedlug mnie i wielu graczy) Stara edycja wedlug innych byla owiele lepsza. Mozna to zobaczyc po logach Cichusku. Zobacz co gracze pisza o tej edycji..

Plusy: pvp,spawn i mapa jedynie
(moze byc troche bledow tylko dlatego ze pisalem w miare :szybko: )
Tyle chcialem napisac.

Od siebie dodam, co do 1 pkt:
Nie powiem liczyłem na to jak są inne edycje na innych serwerach, czyli: nowy Spawn, mapa oraz jakieś nowości. Tutaj ta „ nowością „ było dodanie pvp 1.16.4 i pociski ze strzał. Jeśli chodzi o pociski są hukowe jak nieszczęście.. to ma być dynamiczna strzelanka. Odnośnie pvp dużo graczy narzeka na to pvp 1.16.4 ale co jak co proponuje abyś wrócił pisto na 1.8.8 patrząc po tej nowej edzie cls z 2 pełnych tabel ma jedna.. do czego dążę ? Ze większość graczy gra na 1.8.8 a nie 1.16.4 . 
2. Odnośnie sojuszy, naćpany ma 50/50 racji bo tymi pociskami nie da się rozbić tego „gangu” na tamtej edzie dało się ( miało się nawet minimalne szanse). 
4. Tutaj zostawiłbym, ponieważ jakby cichy wrócił stare pociski to takiego vipa łatwo porobić. Ale z obecnymi strzałami nie szans.
5. Tu przyznałem racje nie czuć tego trybu jak było kiedyś.

- A ja proponuje aby zwrócić stare zbroje ale z inna kolorystyka ( która będzie pasowała do tego spawnu oraz mapy) 
- I druga niech wraca stare bronię ( snajpa, shot, karabin, SMG, Pisto ) w nowej edycji jak pisałem wyżej zmienić mapę Spawn i nowości.. nowością mogłeś dać tu te nowe bronię apeteczki i te zrzuty, napewno by było inaczej.

Niedostępny
#9
Mam nadzieje że coś z tym zrobicie bo za 5/7 dni nikt nie będzie w to grał
Shocked Diamond Emerald
#10
Nie chce mi się cytować Gawrosza, ale:
1) Zbroje nie wrócą, te są moim zdaniem dobre.
2) Przywrócenie broni poskutkuje granie shot-snajperka ponownie, a nie po to je osłabiono i dodano nowe, by grać tylko 2 rodzajami. Jedynie co bym zmienił to podwyższył lekko DMG snajperki, tak do 8 i zmniejszył czas do 6 sekund, a shotgunowi dałbym większe HP, ale nie przywracać podpalenia, które zabijało na hita... Micro SMG mogłoby być, ale nie shot i snajpa takie jakie były...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości