Edycja
#1
Dzień dobry, pograłem sobie godzinę z 3 graczami i mam trochę błędów oraz „dziwnych rzeczy”.


Pierwsza rzeczą jest same pistolety, z tym przeladowywaniem bardzo fajna rzecz ale proponuje aby wróci do dawnych pocisków ( śnieżki i klikanie prawo lewo ).

Druga są bronię, miałem okazje stratować: granat, karabin, pistolet oraz snajperke. Doszedłem do wniosku jak pisałem wyżej ze poprzez strzały nie czuć tego trybu pisto + snajperka ani karabin nie maja żadnego celownika nic. Jednym słowem mówiąc nie czuć tego „flow”.

Trzecia rzecz jest podobna do powyższej, cichusku jak dodałeś nowe bronię mogłeś zostawić: karabin, shot, pistolet, snajperke jako te ( motyki ) wiem ze to bez użyteczne ale mi chodzi ze dużo graczy nie gra na txt i przywczailo się do tych itemkow ( mówię na swoim przykładzie )

Czwarta, są nim hity 1.16.4. Co jak co ale będzie trzeba wrócić na stara wersje,powody  są 2: bugowanie się na niektórych klockach oraz No patrząc na graczy prawie każdy gra na Bp (1.8.8), proponuje o pozostaniu na wersji 1.8.8 .

To chyba wszytkie moje uwagi odnośnie tego trybu.

Niedostępny
#2
Ie miałem jeszcze przyjemności pograć jednak gawrosz ma rację, wiele osób przyzwyczailo się do braku teksturek. Motylki, kulka szlamu, nasionka..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Zgadzam się z gawroszem
#4
1. Śnieżki są niewygodne. Stackują się do 16, co jest uciążliwy, przy wymianie magazynka. Strzały są o wiele lepsze, poza tym nie wiem czy śnieżkami właśnie dalej nie byłoby tak, jak było.

2. Celownika nie dało się zrobić, o czym pisałem z Cichym. Dlatego bronie niektóre go nie mają, ale alternatywą dla tego jest optifine, który jest przydatny.

3. Pamiętam, że też mieliście problemy do tabliczek w sklepie kiedyś tylko dlatego, że snajperka była trzecia, a nie druga. Trzeba się przyzwyczaić do nowości i tyle.

4. Plugin, który jest używany jest na 1.16, innego znaleźć nie mogłem, a ten z poprzedniej edycji był popsuty. Przejście na 1.8 nie polepszy wcale, jedynie pogorszy + da więcej roboty. Cichusek z resztą i tak chce pchać serwer w nowsze wersje, więc moim zdaniem 1.16 jest ok. Z 1.8.8 mozna wejść, ale wtedy gra będzie ciężka.

Poza tym nie wiem dlaczego uznałeś te propozycje za "błędy" oraz "dziwne rzeczy", gdyż nawet nie należą do takich.. xD.
#5
nowy plugin na bronie nie ma funkcji celownika (zblizenia ekranu), wiec nie moglem go dodac.

teraz na nowej edycji jest tyle broni, ze ciezko byloby dopasowac do nich takie same przedmioty, zwlaszcza, ze wszystkie bronie zostaly napisane na nowo ze wzgledu na zmiane pluginu i roznia sie od poprzednich.
przedmioty dopasowane do broni zostaly mniej wiecej pogrupowane na kategorie np. shotgun i dwururka sa zblizone do siebie, wiec korzystaja z siekier, tak samo rewolwer i pistolet uzywaja motyk.

troche sie spozniles z propozycja pozostawienia serwera na 1.8, pluginy zostaly specjalnie napisane na najnowsza wersje gry i nie bedzie juz mozliwosci powrotu.
nie wiem co masz na mysli piszac "hity", jesli chodzi ci o uzywanie nowego systemu walk mieczem, to celowo go pozostawilem na nowej wersji, aby gracze czesciej uzywali broni palnych niz miecza, miecz dzieki temu zostal oslabiony i jest nazywany sztyletem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości