Nowa edycja - Pistolety
#31
Jesli zrobisz to lepiej Gawrosz to wtedy bedziesz mogl nazywac to gownem a tak to wyjdz bo srednia iq nam tu zanizasz

Mi sie podoba z wyjatkiem brak odrzutu troche to zbyt op dla broni palnej bo mozna zbyt latwo kogos dogonic
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#32
(02-15-2021, 08:33)Frisk napisał(a): Jesli zrobisz to lepiej Gawrosz to wtedy bedziesz mogl nazywac to gownem a tak to wyjdz bo srednia iq nam tu zanizasz

Mi sie podoba z wyjatkiem brak odrzutu troche to zbyt op dla broni palnej bo mozna zbyt latwo kogos dogonic
No niektórzy nie potrafią po prostu docenić czas oraz zaangażowanie w daną pracę, potem opisują to, że syf itd.
Co do odrzutu to ciężko, bo cofki byłyby... Już gdzieś Cichy pisał o tym ;p
#33
Fajnym dodatkiem, jeśli byłoby to możliwe, jest informacja o ilości hp przy nicku gracza, na takim pvp to fajnie wygląda
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#34
(02-15-2021, 09:08)HubPlayGames napisał(a): Fajnym dodatkiem, jeśli byłoby to możliwe, jest informacja o ilości hp przy nicku gracza, na takim pvp to fajnie wygląda

Jesteś pewny czy to dobry pomysł? W Overwatchu jest coś takiego i zawsze oznacza to focus na tego z małą ilością życia.
#35
(02-15-2021, 10:16)Toiru napisał(a):
(02-15-2021, 09:08)HubPlayGames napisał(a): Fajnym dodatkiem, jeśli byłoby to możliwe, jest informacja o ilości hp przy nicku gracza, na takim pvp to fajnie wygląda

Jesteś pewny czy to dobry pomysł? W Overwatchu jest coś takiego i zawsze oznacza to focus na tego z małą ilością życia.
Overwatch to nie jest MC, więc no... Poza tym, przyda się, aby wiedzieć, kogo ratować, kogo zabijać na przykład.
#36
(02-15-2021, 10:24)h3zquu napisał(a):
(02-15-2021, 10:16)Toiru napisał(a):
(02-15-2021, 09:08)HubPlayGames napisał(a): Fajnym dodatkiem, jeśli byłoby to możliwe, jest informacja o ilości hp przy nicku gracza, na takim pvp to fajnie wygląda

Jesteś pewny czy to dobry pomysł? W Overwatchu jest coś takiego i zawsze oznacza to focus na tego z małą ilością życia.
Overwatch to nie jest MC, więc no... Poza tym, przyda się, aby wiedzieć, kogo ratować, kogo zabijać na przykład.

tu i tu jest deathmatch wiec no

tez mi sie to nie podoba bedzie dobijanie i fokus
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#37
(02-15-2021, 10:26)Frisk napisał(a):
(02-15-2021, 10:24)h3zquu napisał(a):
(02-15-2021, 10:16)Toiru napisał(a):
(02-15-2021, 09:08)HubPlayGames napisał(a): Fajnym dodatkiem, jeśli byłoby to możliwe, jest informacja o ilości hp przy nicku gracza, na takim pvp to fajnie wygląda

Jesteś pewny czy to dobry pomysł? W Overwatchu jest coś takiego i zawsze oznacza to focus na tego z małą ilością życia.
Overwatch to nie jest MC, więc no... Poza tym, przyda się, aby wiedzieć, kogo ratować, kogo zabijać na przykład.

tu i tu jest deathmatch wiec no

tez mi sie to nie podoba bedzie dobijanie i fokus
focusy byly, sa i beda, wiec bez roznicy  czy bedzie widac czy nie
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#38
(02-13-2021, 20:20)Nacpany napisał(a): Na wspomnienie edycji wstawiam link do zdjecia grupowego z tej edycji:
https://imgur.com/BWsqu7E

co za k*#$a chamstwo nawet mi nie powiedziales ze cos takiego robisz
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#39
Nom już widze te fokusy i nabijanie poziomów na ezz
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#40
(02-15-2021, 11:28)Yegyori napisał(a): Nom już widze te fokusy i nabijanie poziomów na ezz

Na poprzedniej edycji również były focusy i nabijanie poziomów w sposób legalny jak i nielegalny więc w czym problem?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości