Nowa edycja - Pistolety
#21
Pewny jestes ?

Sa osoby ktore graly latami na pistoletach a teraz dostaja takie cos
#22
(02-14-2021, 18:49)BeZZ_Nicku napisał(a): Pewny jestes ?

Sa osoby ktore graly latami na pistoletach a teraz dostaja takie cos

Hmm pierwszy raz się zgodzę z tobą.. gram 2 lata w pisto i czekałem na ta nowa ede.. myślem ze będzie fajnie a dostałem takie gown. Tyle w temacie

Niedostępny
#23
(02-14-2021, 19:54)PanGawrosz napisał(a):
(02-14-2021, 18:49)BeZZ_Nicku napisał(a): Pewny jestes ?

Sa osoby ktore graly latami na pistoletach a teraz dostaja takie cos

Hmm pierwszy raz się zgodzę z tobą.. gram 2 lata w pisto i czekałem na ta nowa ede.. myślem ze będzie fajnie a dostałem takie gown. Tyle w temacie

Rozumiem wasze rozplakiwania na temat tego ze nie jest na 1.8, rowniez nie jestem zbyt tym faktem zadowolony, zobaczcie ile pracy zostalo wlozone w nowa edycje a wy taki odzew robicie, a pozniej wyzywacie cichego ze nic nie robi na serwie, nowa edycja jest fajna, wystarczy sie nauczyc pvp na 1.16, i po sprawie, docencie prace osob ktore nad tym pracowaly :*, dodam jeszcze ze h3zquu, MIeczuu i JTdiro powinni miec range vip/svip na edycje za kawal dobrej i ladnej mapy wraz ze spawnem.
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#24
Wielu osobom nie podoba się nowa edycja , wiadomo że jak ktoś grał 5/6 lat na starej to myślał że nowa będzie 5 razy lepsza . Jest to nowa eda i wiadomo że będzie miała wiele niedociągnięć , które nie zawsze zdołają oczekiwaniom społeczności. Duży plus dla Cichuska że słucha się sugestii graczy i udoskonala tryb .
Shocked Diamond Emerald
#25
Mapa spoko, spawn tez, ale te bicie i pistolety to to nie.
#26
(02-14-2021, 22:05)BeZZ_Nicku napisał(a): Mapa spoko, spawn tez, ale te bicie i pistolety to to nie.

A powiedz skad wiesz jakie sa bronie, bicie,spawn,mapa? Skoro masz perma c;
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#27
Co do pvp ze starych wersji, mozna chyba przywrocic je pluginem, zmniejszajac przy tym damage miecza.

Wy caly czas na narzekacie na to, ze nie mozna wbic sobie 643637583783kd snajperka....
Niedostępny
#28
Spawn jest fajny, klimatyczny, jednak mapa jest według mnie kiczowata, jest wiele różnych bloków niepasuajcych do siebie struktura ani kolorem czego przykładem są czerwone słupy z niebieskimi pochodniami.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#29
(02-14-2021, 19:54)PanGawrosz napisał(a):
(02-14-2021, 18:49)BeZZ_Nicku napisał(a): Pewny jestes ?

Sa osoby ktore graly latami na pistoletach a teraz dostaja takie cos

Hmm pierwszy raz się zgodzę z tobą.. gram 2 lata w pisto i czekałem na ta nowa ede.. myślem ze będzie fajnie a dostałem takie gown. Tyle w temacie

Rzygać mi się chce, jak widzę takie buraki jak ty które nawet palcem nie ruszyły w tej kwestii, nawet nie zasugerują swoich zmian czy poprawek a tylko potrafią oceniać czyjąś ciężką pracę że gówno. Tyle w temacie.
#30
(02-14-2021, 19:54)PanGawrosz napisał(a):
(02-14-2021, 18:49)BeZZ_Nicku napisał(a): Pewny jestes ?

Sa osoby ktore graly latami na pistoletach a teraz dostaja takie cos

Hmm pierwszy raz się zgodzę z tobą.. gram 2 lata w pisto i czekałem na ta nowa ede.. myślem ze będzie fajnie a dostałem takie gown. Tyle w temacie

Gram sporo czasu na pistoletach i można łatwo wywnioskować, że ta nowa edycja jest lepsza, na co wskazują nowe bronię które znajdują się w sklepie, super mapka w której ładnie są bloki dopasowane, jest bardzo dobrze przystosowana do pvp, to samo spawn, jest bardzo ładny. Smutne jest to jak piszecie na temat tej edycji, macie bardzo duże wymagania a jakby przyszło samemu budować to... Jak dla mnie edycja jest bardzo dobrze zrobiona, skonstruowana.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości