Ban za Cheaty
#1
Zostałem zbanowany za rzekomo cheatowanie na serwerze. Bazowaliscie tylko na jakichs pogłoskach czy o co chodzi ? Mozecie załaczyc dowod na podstawsie ktorego stwierdzono u mnie bana? Zajrzeliscie mi w pliki? Mam nadzieje ze to jest jakies nieporozumienie bo nie mam zadnych dodatkowych plikow wspomagajacyh gre. Prosze o odpowiedz z argumentami/dowodami.
#2
Nikt nie musi ciebie sprawdzać i twoich plików.
Wystarczy dowód który został załączony do administracji i to co na nim widnieje.
Pozdrawiam IdooleK ^.^
#3
W takim razie jestem ciekawy co zostało na mnie nagrane. Bo to jest smiechu warte.
#4
(02-09-2021, 18:33)Niki27 napisał(a): W takim razie jestem ciekawy co zostało na mnie nagrane. Bo to jest smiechu warte.

No niestety tutaj już nie pomogę...
Musisz czekać na którąś osobę z Administracji ...
#5
Dostałem film, na którym widać, jak nagle zaczynasz bić dwie osoby na raz. Dodatkowo, nie oceniałem sam tego zdarzenia, bo z 3/4 osobami, które potwierdziły dziwne ruchy.
#6
h3zquu wiesz ze za dzieciaka na serwerze latalem odpalony. teraz gram 4fun wbijam na chwile poklepac sie cokolwiek nie robcie jaj. Gram czysto siła 2 speed 2. Chetnie obejrze material. I mam nadzieje ze wytlumaczymy niesłuznego bana Smile
#7
Przepraszam, że tak długo, ale musiałem pilnie wyjść.
Film: http://www.mediafire.com/file/dv3pl1qw9u...k.mp4/file
Autor chciał pozostać anonimowy, dlatego zamazane są boki (wyjaśniłem sobie to) ;p
Sekundy to 0:20-0:31 i 0:34-0:45 około. ;p Generalnie widać dziwne ruchy główką, w pewnej sekundzie zacząłeś bić mintyee oraz tonego jednocześnie, mając z nim soja. ;p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości