Propozycja giftów dla stałych graczy
#1
Proponuje jakieś faajne / wartościowe nagrody dla graczy którzy gają już ponda 5 lat i podtrzymują ten serwer i społeczność. Big Grin
#2
(02-06-2021, 11:21)11albik11 napisał(a): Proponuje jakieś faajne / wartościowe nagrody dla graczy którzy gają już ponda 5 lat i podtrzymują ten serwer i społeczność. Big Grin

Jestem za, sam jestem w tej społeczności już długo więc było by miło otrzymać taką nagrodę.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
(02-06-2021, 11:21)11albik11 napisał(a): Proponuje jakieś faajne / wartościowe nagrody dla graczy którzy gają już ponda 5 lat i podtrzymują ten serwer i społeczność. Big Grin
A potem zacznie się nimi handel i na końcu każdy "nowy" gracz będzie je miał. Dla mnie to nie ma sensu, skoro każdy i tak będzie handlować np. podpisem, że dla stałego graczy czy czymś innym...
#4
Bardziej chodzi mi o nagrodę dla stałych graczy a to co ktoś z tym zrobi to jego brocha. Niektórzy zbierają podpisy itp a drudzy trzymają cenne ity we w enderchescie.
#5
(02-06-2021, 11:21)11albik11 napisał(a): Proponuje jakieś faajne / wartościowe nagrody dla graczy którzy gają już ponda 5 lat i podtrzymują ten serwer i społeczność. Big Grin

bezsens, bedzie tak samo jak z ksiazkami swieta
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości