Aukcje
#1
Widziałem że było mało propozycji do tego pluginu dlatego to piszę ( może Cichusek się namyśli )
Proponuję na classic dodać plugin AuctionHouse ( https://www.spigotmc.org/resources/aucti...tro.69278/ ) - 1.8
Plusy:
- Mniej spamu na chacie "Ma ktoś na sell..."
- Możemy coś wystawić i inny gracz może w każdej chwili to kupić
- Porządek
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!
  Odpowiedz
#2
Pomysł fajny, aczkolwiek nie wiem czy to przejdzie
  Odpowiedz
#3
Na pewno fajny pomysł ale ten serwer jest juz przeciążony pluginami. Więc najpierw trzeba by przejrzeć które pluginy są potrzebne a które nie i wyrzucić niepotrzebne. Na pewno by to przyśpieszyło serwer. Dzięki temu można by dodać kilka fajnych i przydatnych pluginów.
  Odpowiedz
#4
(02-06-2021, 11:19)11albik11 napisał(a): Na pewno fajny pomysł ale ten serwer jest juz przeciążony pluginami. Więc najpierw trzeba by przejrzeć które pluginy są potrzebne a które nie i wyrzucić niepotrzebne. Na pewno by to przyśpieszyło serwer.  Dzięki temu można by dodać kilka fajnych i przydatnych pluginów.

Generalnie od jakiegoś czasu jest nowa, lepsza maszyna, która pewnie uciągnęłaby jeszcze trochę pluginów.

Sam pomysł jest ok, ale wiele razy się pojawiały tego typu wątki i Cichusek nie był chętny na coś takiego (zacytuję: "można wtedy byłoby kopiować itemy" jakimś sposobem)...
  Odpowiedz
#5
(02-06-2021, 11:37)h3zquu napisał(a):
(02-06-2021, 11:19)11albik11 napisał(a): Na pewno fajny pomysł ale ten serwer jest juz przeciążony pluginami. Więc najpierw trzeba by przejrzeć które pluginy są potrzebne a które nie i wyrzucić niepotrzebne. Na pewno by to przyśpieszyło serwer.  Dzięki temu można by dodać kilka fajnych i przydatnych pluginów.

Generalnie od jakiegoś czasu jest nowa, lepsza maszyna, która pewnie uciągnęłaby jeszcze trochę pluginów.

Sam pomysł jest ok, ale wiele razy się pojawiały tego typu wątki i Cichusek nie był chętny na coś takiego (zacytuję: "można wtedy byłoby kopiować itemy" jakimś sposobem)...

Też racja ale nie żeby coś to do administracji należy rozpracowanie danego pluginy na każdy możliwy sposób Big Grin
  Odpowiedz
#6
[Obrazek: refresh-button-257x300.jpeg.jpg]
Jeśli chcesz jakiejś pomocy pisz pv!
  Odpowiedz
#7
Jestem zdecydowanie za, byłoby o wiele mniej oszustów, lecz podobny temat był już kilka razy poruszany i odrzucany.
mmm
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
jestem za i może też na adventure dodać ten plugin
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
  Odpowiedz
#9
(02-08-2021, 11:15)Yegyori napisał(a): jestem za i może też na adventure dodać ten plugin
Moim skromnym zdaniem Adventure jest lepsze pod względem technicznym, dlatego tam by pasowało, lecz takie coś powinno zostać dodane na Classicu, bo to na classicu przeważają oszustwa ;/ Rzadko kiedy widywałem scamerów na Adventure. 

Co do albika jeszcze, to nie wszystkie pluginy da się zabezpieczyć dokładnie, gdyż to czasem wymaga korekty autora, a wiadomo jak to jest z autorami zagranicznymi, napiszesz, oleją i cisza, a poprawki wyda co jakieś 5 miesięcy.
  Odpowiedz
#10
Refresh
mmm
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości