Pomocnik na serwerze
#1
Witam
Przychodzę z propozycją, która już kilkukrotnie była tutaj przedstawiana. Mianowicie nadanie rangi chatmod graczowi sharrigan1337, gdyż jako jeden z nielicznych tutaj graczy dba on wręcz doskonale o porządek na chacie. Właśnie dlatego ten gracz, gdyż nikt inny jak on tak dobrze nie zadba o porządek.

Kto za niech się podpisze l
                                      l
                                      l
                                     \/
mmm
Niedostępny
#2
(02-04-2021, 22:38)Roko1073 napisał(a): Witam
Przychodzę z propozycją, która już kilkukrotnie była tutaj przedstawiana. Mianowicie nadanie rangi chatmod graczowi sharrigan1337, gdyż jako jeden z nielicznych tutaj graczy dba on wręcz doskonale o porządek na chacie. Właśnie dlatego ten gracz, gdyż nikt inny jak on tak dobrze nie zadba o porządek.

Kto za niech się podpisze l
                                      l
                                      l
                                     \/
Jestem zdecydowanie za!
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
Jestem za
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#4
jestem za.
#5
[Gracz] Random: ale bym ci [ciach]
[ChatMod] sharrigan1337: słowka, odpoczniesz 15min
tak powinno byc, jestem za
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#6
jak najbardziej za
#7
Jestem za akurat jego wysiłki powinny zostać docenione bo już zrobił wiele wiele dla serwera i powinieneś to dostrzec Cichusku. Kacper się stara tylko jak może więc to żaden problem dla ciebie żeby mu przydzielić range a jeden pomocnik więcej będzie wspierał twój serwer więc chyba jest o czym myśleć bo kacper to kompetentną i utalentowana osoba moim zdaniem która się do tego nadaje. Obdarz go swoim zaufaniem i daj mu szans a zagwarantuje ci on że nie straci w twoich oczach
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#8
Jestem za Heart
#9
Jestem za
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#10
jestem za Smile
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości