jak?
#1
Będąc na /dom:1 wpisałem /dom:3, żeby sprawdzić, czy mam kości. Jak się okazało, po wpisaniu /dom:3 wpadłem w próżnię i padłem z itemam. Jest to o tyle ciekawe, że padłem na świecie działek, a dokładniej chodnikui. Chciałbym się zapytać, czy jest takie coś możliwe? To nie może być moja wina, gdyż aż takich lagów to ja nie mam, a jak wpisałem /dom:3 to żadnych itemów nie było. O zwrot nie mam co błagać nawet, ale chcę naprostowania sytuacji...
#2
Już wcześniej też gracze o tym wspominali więc jest to możliwe ale z jakiego powodu to nie wiem :/
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#3
(01-26-2021, 20:39)Blabluś napisał(a): Już wcześniej też gracze o tym wspominali więc jest to możliwe ale z jakiego powodu to nie wiem :/
Działki czasem się wczytują długo, ale nie zabijają... zaznaczam, że stałem też na chodniku...
#4
Ja też tak zginąłem, nawet wątku nie pisałem bo dowodów nie ma.....
#5
(01-28-2021, 10:28)Awp93853 napisał(a): Ja też tak zginąłem, nawet wątku nie pisałem bo dowodów nie ma.....

Mi nie chodzi nawet o itemy, ale tylko chodzi mi o to, jakim cudem ja po pierwsze wpadłem w próżnię i zginąłem, a po drugie dlaczego później pojawiłem się normalnie na działce...
#6
Ja o tym miałem wątek ale został zamknięty i usunięty także pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości