włam na konto
#1
Twój nick: galaretka69
Nick oskarżonego: bartus18204
Opis sytuacji:  wlam na konto i multikonta     a no mk to mozna sprawdzic konta malpapl20 
Dowód/Screen:
[Obrazek: mDwfr8O.png]

a no i poprosił bym o oddanie kasy  50k

a no i przepraszam za wulgaryzmy  bylem zły
Won cheaterom 
#2
(01-21-2021, 10:31)galaretka69 napisał(a): Twój nick: galaretka69
Nick oskarżonego: bartus18204
Opis sytuacji:  wlam na konto i multikonta     a no mk to mozna sprawdzic konta malpapl20 
Dowód/Screen:
[Obrazek: mDwfr8O.png]

a no i poprosił bym o oddanie kasy  50k

Patrzac na ta rozmowe mozna wywnioskowac, ze ten ktos mial dostep do twojego konta i ty o tym wiedziales, ale zabroniles mu na nie wchodzic.
Niedostępny
#3
jtdiro czy jak ty tam masz nick  tak wiedział hasło lecz mówiłem że nie będę aktywny na serwerze  narazie i powiedziałem żeby nie wchodził na konto  lecz gdy dziś  wbiłem na konto nic juz nie było   a za multikonta za które miał już bana    to nie wiem  co boczek wymysli wiec  a i tak prosiłbym o oddanie sumy
Won cheaterom 
#4
(01-21-2021, 10:45)galaretka69 napisał(a): jtdiro czy jak ty tam masz nick  tak wiedział hasło lecz mówiłem że nie będę aktywny na serwerze  narazie i powiedziałem żeby nie wchodził na konto  lecz gdy dziś  wbiłem na konto nic juz nie było   a za multikonta za które miał już bana    to nie wiem  co boczek wymysli wiec  a i tak prosiłbym o oddanie sumy
Jakiej sumy? Kto ci udowodni, że miałeś akurat te 50k? Nie wiem czy Cichy zapisuje logi, kiedy, gdzie i ile wydałeś/dałeś komuś, ale na załączonym screenshocie widać tylko twoją rozmowę. Poza tym, jeżeli dałeś mu dobrowolnie hasło, to wg. mnie wina stoi po twojej stronie, bo podałeś nie wiem czy obcej osobie, nie wiem czy znajomemu, ale podałeś mu hasło, po czym teraz zgłaszasz go za włamanie, gdzie równie dobrze można zakładać, że ustaliliście sobie to, abyś dostał rekompensatę. Ja tak nie sądzę, ale fakty mówią same za siebie.

Jak już mu "zabraniasz" wchodzenia na konto, to na lobby jest komenda /changepassword, gdzie zmieniasz hasło. Mogłeś je zmienić, podczas, gdy ciebie nie było. 
Boczek pewnie może sprawdzić IP, lecz nie wiem czy coś zrobi w tej sytuacji...
#5
galarecia69 Masz ponad 15k i masz jakieś itemy w eq więc nie wszystko stracone a po za tym znał twoje hasło bo mu podałeś czy coś więc jak na moje to nie jest włam.
Get out my Life! h3zquu
#6
(01-21-2021, 10:45)galaretka69 napisał(a): jtdiro czy jak ty tam masz nick  tak wiedział hasło lecz mówiłem że nie będę aktywny na serwerze  narazie i powiedziałem żeby nie wchodził na konto  lecz gdy dziś  wbiłem na konto nic juz nie było   a za multikonta za które miał już bana    to nie wiem  co boczek wymysli wiec  a i tak prosiłbym o oddanie sumy

haslo podaje sie zaufanym osobom, podales randomowi i masz
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#7
(01-21-2021, 12:07)zukuu napisał(a):
(01-21-2021, 10:45)galaretka69 napisał(a): jtdiro czy jak ty tam masz nick  tak wiedział hasło lecz mówiłem że nie będę aktywny na serwerze  narazie i powiedziałem żeby nie wchodził na konto  lecz gdy dziś  wbiłem na konto nic juz nie było   a za multikonta za które miał już bana    to nie wiem  co boczek wymysli wiec  a i tak prosiłbym o oddanie sumy

haslo podaje sie zaufanym osobom, podales randomowi i masz

Potwierdzam
Get out my Life! h3zquu
#8
bartus18204 i malpapl20 zbanowane na 4 dni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości