The End... - nowa mapa na serwer SkyWars
#11
(01-21-2021, 13:15)Mieczuu napisał(a): Nie musisz przebudowywać całej mapy, wystarczy zamienić bloki nieistniejące na starszych wersjach.

muszę, bo próbowałem przejść z 1.16.4 na 1.12.2 i mi mape bugowało i normalny teren bez chunków sie generował, a w samej mapie nie ma bloków z wersji 1.12.2 +, ale to nie problem dam radę
#12
(01-21-2021, 09:18)KozackiWiatrak45 napisał(a):
(01-20-2021, 21:39)Toiru napisał(a): Wygląda ładnie, ale jest jeden naprawdę ogromny problem.

Skywars jest postawione na 1.8, więc te drewka i bloczki z których zbudowana jest wieża, nie mogą na tej wersji istnieć.

a istnieje jakiś sposób, żeby przekonwertować świat z nowszej wersji na starszą?, bo na odwrót da się, nie chodzi mi o bloki, tylko ogólnie o sam obiekt albo powiedzcie dokładnie na jakiej wersji są skywarsy

Jeśli jest na 1.12, to pół biedy tylko zamienić bloki które nie wystąpują na tej wersji.
#13
no dobra, ostatecznie świat jest na 1.12.2. W miejscach zaznaczonych na czewono, można dodać dodatkowe skrzynki, które będą imitacją portalu do nowego kresu, czyli tam gdzie są miasta, mogą te skrzynki wyglądać tak ale to już osoba dodająca tą mapę do skywarsów niech to zrobi:    btw mapę będzie można pobrać na minecraftmapy.pl, tylko muszę ją tam przesłac, prawdopodobnie w weekend będzie można już pobrać. A i do kogo mam ją przesłać? Do Cichusa?

[Obrazek: 2KNWr9e.png]

[Obrazek: bNzUsGh.png]
#14
Myślę że powinieneś poczekać na jego opinię.
#15
mapka wyglada fajnie, na wysepkach mozna pomyslec jeszcze nad ozdobami, np. na bloku trawy zwykle stawia sie kwiatki, rosliny itp., na piasku kaktusy i uschniete drzewka, ale nie wiem co mozna dodac do kresu aby wyspy nie wygladaly zbyt pusto.

wiem, ze ogolnie jest zamieszanie i mozecie nie wiedziec na ktorej wersji gry stoi obecnie serwer.
jest postawiony na 1.15.2, wiec dla tej wersji mozna stawiac bloczki, jednak gracze ktorzy zaloguja sie z wczesniejszej wersji gry, beda widzialy nowe bloki jako cos innego.

jak wygladaja bloki endu na poszczegolnych wersjach mozna potestowac sobie na arenie pvp na skyblocku 2.0, drzewka ktore sa umieszczone na wyspach na wersji 1.8 prawdopodobnie beda widoczne jako kolorowa welna (chyba niebieska jesli dobrze pamietam)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
(01-21-2021, 17:41)Cichusek napisał(a): mapka wyglada fajnie, na wysepkach mozna pomyslec jeszcze nad ozdobami, np. na bloku trawy zwykle stawia sie kwiatki, rosliny itp., na piasku kaktusy i uschniete drzewka, ale nie wiem co mozna dodac do kresu aby wyspy nie wygladaly zbyt pusto.

wiem, ze ogolnie jest zamieszanie i mozecie nie wiedziec na ktorej wersji gry stoi obecnie serwer.
jest postawiony na 1.15.2, wiec dla tej wersji mozna stawiac bloczki, jednak gracze ktorzy zaloguja sie z wczesniejszej wersji gry, beda widzialy nowe bloki jako cos innego.

jak wygladaja bloki endu na poszczegolnych wersjach mozna potestowac sobie na arenie pvp na skyblocku 2.0, drzewka ktore sa umieszczone na wyspach na wersji 1.8 prawdopodobnie beda widoczne jako kolorowa welna (chyba niebieska jesli dobrze pamietam)

jak coś to już tobie na pv wysłałem link do pobrania mapki, jak chcesz coś po dodawać do niej to śmiało, bo ja już nie mam pomysłu co dodać, żeby wyglądało naturalnie, ogólnie plik wazy ok. 10 mg btw, na tej mapce co ci wysłałem nie ma wody i lavy więc możesz ją dodać w odpowiednich miejscach
#17
(01-21-2021, 17:41)Cichusek napisał(a): mapka wyglada fajnie, na wysepkach mozna pomyslec jeszcze nad ozdobami, np. na bloku trawy zwykle stawia sie kwiatki, rosliny itp., na piasku kaktusy i uschniete drzewka, ale nie wiem co mozna dodac do kresu aby wyspy nie wygladaly zbyt pusto.

wiem, ze ogolnie jest zamieszanie i mozecie nie wiedziec na ktorej wersji gry stoi obecnie serwer.
jest postawiony na 1.15.2, wiec dla tej wersji mozna stawiac bloczki, jednak gracze ktorzy zaloguja sie z wczesniejszej wersji gry, beda widzialy nowe bloki jako cos innego.

jak wygladaja bloki endu na poszczegolnych wersjach mozna potestowac sobie na arenie pvp na skyblocku 2.0, drzewka ktore sa umieszczone na wyspach na wersji 1.8 prawdopodobnie beda widoczne jako kolorowa welna (chyba niebieska jesli dobrze pamietam)

refresh (kiedy dodasz mapę Cichusek?)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości