The End... - nowa mapa na serwer SkyWars
#1
Star 
Siema, postanowiłem zrobić nową mapę do skywarsów, nudne już jest ciągłe granie na tych samych mapach więc dlatego tu jestem. Mapę robiłem około 1.5h i moim zdaniem wyszło kozacko. Mapę będzie można pobrać możliwe, że już w weekend, bo muszę ją udostępni na jakiejś stronce. Nie wiem czy to wystarczy żeby ją wprowadzić do gry. Oceńcie sami! Na każdej z małych wysp są po 2 skrzynie, a na środkowej 3.



[Obrazek: hKdN7hr.jpg]


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
Wygląda ładnie, ale jest jeden naprawdę ogromny problem.

Skywars jest postawione na 1.8, więc te drewka i bloczki z których zbudowana jest wieża, nie mogą na tej wersji istnieć.
#3
Możesz zastąpić te bloczki ciemnym pryzmarynem i coś w tym stylu Tongue

Ale ogólnie mapka ładniutka


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#4
Ale wy wiecie, że skywars jest na 1.12? Bynajmniej z tego co ja pamiętam, bo i tak czy siak używa się nowszego PvP, więc bloczki mogą zostać.
Arena jest ładna, mi się podoba, tylko ta lawa i woda niszczą idee "endu", gdzie naturalnie nie występuję.
#5
Fajna mapka
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#6
(01-20-2021, 21:39)Toiru napisał(a): Wygląda ładnie, ale jest jeden naprawdę ogromny problem.

Skywars jest postawione na 1.8, więc te drewka i bloczki z których zbudowana jest wieża, nie mogą na tej wersji istnieć.

a istnieje jakiś sposób, żeby przekonwertować świat z nowszej wersji na starszą?, bo na odwrót da się, nie chodzi mi o bloki, tylko ogólnie o sam obiekt albo powiedzcie dokładnie na jakiej wersji są skywarsy
#7
sky warsy są na 1.12 (chyba)
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#8
(01-21-2021, 12:44)ProGejmer2321 napisał(a): sky warsy są na 1.12 (chyba)
Na pewno są, bo mają PvP +1.9, więc zmiana bloków w tym przypadku nie jest potrzebna.
#9
(01-21-2021, 12:48)h3zquu napisał(a):
(01-21-2021, 12:44)ProGejmer2321 napisał(a): sky warsy są na 1.12 (chyba)
Na pewno są, bo mają PvP +1.9, więc zmiana bloków w tym przypadku nie jest potrzebna.

dobra, troche przypał bo skumałem, że robiłem to na 1.16.4 XD, więc teraz robie to samo na 1.12
#10
Nie musisz przebudowywać całej mapy, wystarczy zamienić bloki nieistniejące na starszych wersjach.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości