Utrata hasła lub przejęte koto
#1
Witam, nie mogę zalogować się, pojawia się komunikat o złym haśle, pomimo prawidłowo wpisanego hasła.
Gram tylko z IP z którego teraz piszę.
Nick: Zwokala
Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.


Załączone pliki Miniatury
       
#2
Nie wiem co mają z tym wspólnego screeny, które dałeś.
Jeżeli masz premium to daj screena ze strony Mojangu. Jeżeli kupowałeś coś w sklepiku SMS to podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu, z którego kupowałeś rangę, czy też jakiś dodatek typu EXP i inne.
#3
w tym miejscu musze Ciebie h3zquu i wszystkich zaradnych forumowiczow porawic. ostatnio Mojang nalezace od jakiegos czasu do Microsoft zmienilo swoje warunki uzytkowania przez co opcje na stronie account.mojang.com ograniczyly sie do mozliwosci zabezpieczenia konta. pozostale informacje oraz funkcje zanajduja sie teraz wylaczenie na stronie minecraft.net (https://www.minecraft.net/pl-pl/login) i wlasnie z tej strony nalezy przeslac screena. chociaz wiem, ze dla wielu graczy latwiej bedzie wrzucic do watku screena z launchera premium, ktory tez sie nada.
widze, ze nick Zwokala jest kontem minecraft premium, dlatego w celu werifakcji prosze o screena z wyzej wymienionych zrodel.
#4
[Obrazek: Tu8CK4J.jpg]
#5
Nadal nie otrzymałam resetu hasła, proszę o pomoc bo znajomi mówili, że ktoś korzysta z mojego konta.
#6
wyslalem ci nowe haslo na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości