Nadszedł dzień "pożegninja" {konkurs}
#1
Moi drodzy, jak już zapewne część z was wie za kilka dni kończę przygodę z serwerem. Nie wiem czy powodem jest to że nic się nie dzieje, że nie ma żadnych nowości (urozmaiceń). Być może jest to też spowodowane moim brakiem chęci i tym że mam obowiązki jako moderator na innym serwerze. Coś na pewno jest na rzeczy ale to nie jest teraz ważne Smile

Ważne jest to że chcę żeby ta moja wieloletnia przygoda z wami została miło zapamiętana. Dlatego postanowiłem zrobić jedne z najbardziej ryzykownych wojen magazynowych w historii tego serwera.  *** W NIEDZIELĘ 10 STYCZNIA o godzinie 18.00 odbędzie się licytacja o skrzynki. W jednej z nich szczęśliwy gracz znajdzie głowę endermana czyli jedną z najrzadszych głów. Jej cena wacha się około 4 mln $. Dodatkowo w 3 skrzynkach są moje unikalne i pierwszy raz w życiu wykonane podpisy. Nigdy nikt nie dostał oryginalnego podpisu ode mnie który leżał i czekał na swój czas. Jutro będzie taka okazja. Resztę z tego co mi zostało rozdam bez słowa następnego dnia po kolei każdemu. Chcę żeby było was jak najwięcej, żeby każdy kto miał ze mną jakiś kontakt lub robił ze mną jakąś wymianę i był z niej zadowolony przybył na to wydarzenie. Niechaj to będzie miłe dla mnie jak i dla was pożegnanie.
 
Jeśli jesteście zainteresowani napiszcie jakąś kropkę pod spodem, to wystarczy żebym wiedział ile dodatkowo osób będzie jutro na wojnach. Pozdrawiam!
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Żegnaj, kolego
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#3
FFFFFF
Niedostępny
#4
powodzenia
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#5
Dziękujemy za te wspaniałe lata, na pewno zostaniesz dobrze zapamiętany, trzymaj się
#6
Bywaj
Pozdrawiam
Niedostępny
#7
Żegnaj
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#8
Żegnaj
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#9
Mała edycja. Wojny magazynowe zostały przesunięte na jutro o 18.00 ponieważ duża część osób nie może wziąć w nich udziału
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#10
Żegnaj :3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości