Wyrzucenie z gry i brak itemów
#1
Exclamation 
Witam pisze w takiej sprawie ze podczas kopania wyrzuciło mnie do lobby wchodze i nie mam żadnych itemów 
siedziałem cały dzień przed kompem żeby teraz mnie wyrzuciło i nic bym  nie miał śmiech na sali.
Pytałem się ludzi na czacie o co chodzi oni pisza ze to sa chore zabezpieczenia przed cheatami ha ha ha kurna to jest śmiech na sali.
Straciłem 43 sztuki rudy diaxów które dostałem nie wiem 3 min przed wyrzuceniem do Lobby prawie 2 staki rudy redstone kilof 4/1/3 (dotyk)
I jeszcze mega dużo przedmiotów Wink)))))) 
Mam mam nadzieję że tego tak nie zostawicie i odzyskam itemy bo to jest mój stracony czas przez jakiegoś niedopracowanego antyccheata.
Pozdrawiam i proszę o szybką wiadomość zwrotną.

Mój Nick na Serwerze: ixone
#2
(01-09-2021, 02:55)ixonepowraca napisał(a): Witam pisze w takiej sprawie ze podczas kopania wyrzuciło mnie do lobby wchodze i nie mam żadnych itemów 
siedziałem cały dzień przed kompem żeby teraz mnie wyrzuciło i nic bym  nie miał śmiech na sali.
Pytałem się ludzi na czacie o co chodzi oni pisza ze to sa chore zabezpieczenia przed cheatami ha ha ha kurna to jest śmiech na sali.
Straciłem 43 sztuki rudy diaxów które dostałem nie wiem 3 min przed wyrzuceniem do Lobby prawie 2 staki rudy redstone kilof 4/1/3 (dotyk)
I jeszcze mega dużo przedmiotów Wink)))))) 
Mam mam nadzieję że tego tak nie zostawicie i odzyskam itemy bo to jest mój stracony czas przez jakiegoś niedopracowanego antyccheata.
Pozdrawiam i proszę o szybką wiadomość zwrotną.

Mój Nick na Serwerze: ixone

to tzw. anty-xray, za darmo cie nie wyrzucilo
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
(01-09-2021, 03:00)zukuu napisał(a): to tzw. anty-xray, za darmo cie nie wyrzucilo

Mordeczko jakim cudem mogą mi udowodnić że ja co kolwiek mam. 
Zdążyłem wykopać drugiego chyba redstone i mnie wyjumało.
Ktoś mnie sprawdzał nie, mają dowody ze miałem wtedy xray nie, bo to tylko program... 
Ja trace na tym swój cenny czas...
#4
ale nie klam, jesli anty xray cie wyrzucil to znaczy, ze wykopales taka ilosc rud diamentow na surowcowej o jakiej uczciwy gracz moglby sobie pomarzyc. ciesz sie, ze nie dostales bana


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości