Lista hostingów, Link do tworzenia pluginów.
#1
Hejka
Zalewamy Cichuska pytaniami o pluginy. Można je pobrać z internetu, ale również stworzyć w pewnej aplikacji.
Ja ostatnio zapytałem o pluginy i hosting. I podam wam listę hostingów i link do aplikacji do tworzenia pluginów.


Lista hostingów:
TITANAXE.COM
Aternos.me
OVH
Server.pro
Minehost.pl
(I tak dalej)

Link do tworzenia pluginów:Eclipse Downloads | The Eclipse Foundation[url=https://www.eclipse.org/downloads/][/url]

Pozdrawiam matrunerQR [Obrazek: heart.png][Obrazek: heart.png][Obrazek: heart.png][Obrazek: heart.png]
Get out my Life! h3zquu
#2
nie wiem czemu ten watek ma sluzyc, ale na pewno nie jest zwiazany z naszym serwerem.
przenosze do offtopicu.
#3
(01-08-2021, 21:27)matrunerQR napisał(a): Hejka
Zalewamy Cichuska pytaniami o pluginy. Można je pobrać z internetu, ale również stworzyć w pewnej aplikacji.
Ja ostatnio zapytałem o pluginy i hosting. I podam wam listę hostingów i link do aplikacji do tworzenia pluginów.


Lista hostingów:
TITANAXE.COM
Aternos.me
OVH
Server.pro
Minehost.pl
(I tak dalej)

Link do tworzenia pluginów:Eclipse Downloads | The Eclipse Foundation[url=https://www.eclipse.org/downloads/][/url]

Pozdrawiam matrunerQR [Obrazek: heart.png][Obrazek: heart.png][Obrazek: heart.png][Obrazek: heart.png]
aternos XDDDD
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#4
te hostingi (poza ovh) nie sa dobrze, a te programy nie napisza za ciebie pluginow

ale ja je moge napisac, za drobna oplata kappapeek
#5
legenda glosi ze hypixel jest na aternosie
Niedostępny
#6
Ale po co ci pluginy Cichuska, do tego chcesz kopiowac classica XDD Jesli jestes kreatywny i masz pomysl to zrob cos samemu, a zostanie docenione.
Pozdrawiam
Niedostępny
#7
(01-08-2021, 23:11)_CBS napisał(a): te hostingi (poza ovh) nie sa dobrze, a te programy nie napisza za ciebie pluginow

ale ja je moge napisac, za drobna oplata kappapeek

Co do paru z hostingów (minehost umiera przy 10 graczach, o aternosie nie wspomnę, titanaxe jest nawet nawet ale i tak cena najtańszego pakietu mówi sama za siebie) mogę się zgodzić ale server.pro jest dosyć dobre (wytrzymuje atak 10k botów na serwer, oczywiście jeżeli masz odpowiednie zabezpieczenia, jeżeli masz to wytrzyma kickowanie tych botów, a ich support działa 24/7 - napisz do nich o randomowej godzinie a odpowiedź dostaniesz w 10 minut).
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#8
(01-15-2021, 23:49)Lort555 napisał(a):
(01-08-2021, 23:11)_CBS napisał(a): te hostingi (poza ovh) nie sa dobrze, a te programy nie napisza za ciebie pluginow

ale ja je moge napisac, za drobna oplata kappapeek

Co do paru z hostingów (minehost umiera przy 10 graczach, o aternosie nie wspomnę, titanaxe jest nawet nawet ale i tak cena najtańszego pakietu mówi sama za siebie) mogę się zgodzić ale server.pro jest dosyć dobre (wytrzymuje atak 10k botów na serwer, oczywiście jeżeli masz odpowiednie zabezpieczenia, jeżeli masz to wytrzyma kickowanie tych botów, a ich support działa 24/7 - napisz do nich o randomowej godzinie a odpowiedź dostaniesz w 10 minut).

nie jest dobre
#9
(01-16-2021, 01:39)_CBS napisał(a):
(01-15-2021, 23:49)Lort555 napisał(a):
(01-08-2021, 23:11)_CBS napisał(a): te hostingi (poza ovh) nie sa dobrze, a te programy nie napisza za ciebie pluginow

ale ja je moge napisac, za drobna oplata kappapeek

Co do paru z hostingów (minehost umiera przy 10 graczach, o aternosie nie wspomnę, titanaxe jest nawet nawet ale i tak cena najtańszego pakietu mówi sama za siebie) mogę się zgodzić ale server.pro jest dosyć dobre (wytrzymuje atak 10k botów na serwer, oczywiście jeżeli masz odpowiednie zabezpieczenia, jeżeli masz to wytrzyma kickowanie tych botów, a ich support działa 24/7 - napisz do nich o randomowej godzinie a odpowiedź dostaniesz w 10 minut).

nie jest dobre

czemu?
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości