OBURZENIE!
#1
Witam.
Od pewnego czasu zauwazylem iz osoby z permami (zazwyczaj za cheaty) tworza kolejne i kolejne multikonta na ktorych dalej cheatuja.
Graczy ktorzy niszcza gre tzw. cheaterow jest z czasem wiecej i wiecej gdyz Boczek sam nie ma mozliwosci dopilnowac wszystkiego bo jest tego za duzo.
Dodajmy ze Boczek ma tez swoje zycie prywatne i nie przesiaduje calego dnia na serwerze. Nie ma co sie dziwic.
Jako iz mam juz "wywalone" w ta gre mniej mnie to interesuje ale wchodzac na pvp w secie 4/3 i widzac kolejne mk jakiegos cheatera praktycznie oddaje ten set za darmo. Nie powiem bo to tylko gra ale umie to podniesc cisnienie. Jestem tym zniesmaczony i oburzony!
Bardziej niz cheaterzy na pvp denerwuje mnie bezczynnosc Cichuska ktory po:
1) powinien juz dawno wprowadzic anty-loga na pvp
2) powinien znalezc kogos do wspolpracy z Boczkiem
3) powinien zainteresowac sie troche serwerem
Niektore osoby czekaja po 2 tygodnie jak nie wiecej za zmiana nicku az w koncy przenosza sobie sami itemy.
Jest to lizniecie tego tematu.
Mysle ze rozwina go inne osoby ktore rownie mnie to denerwuje.
MEFEDRON


Niedostępny
#2
Rozwinę myśl autora: chodzi o to, że na serwerze panuje "busz" i sam Boczek tego m. in nie upilnuje. Głównie chodzi tez o PvP, na którym loganie i cheaty to codzienność i nie oszukujmy się, ale tak jest. Jedyne, co do szczęścia brakuje, to upilnowanie tego "burdelu" jeżeli tak to nazwać mogę i zrobienie tego antyloga przynajmniej i kogoś do pomocy dla Boczka... A dodam od siebie: nie każdy ma konto na forum i potrafi je zrobić, a tacy cheaterzy, toxici itd. po prostu psują grę starym, jak i nowym graczom zniesmaczając im grę.

Od siebie dodaję wątek o antylogu:
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=45498
#3
(01-08-2021, 21:23)h3zquu napisał(a): A dodam od siebie: nie każdy ma konto na forum i potrafi je zrobić

Zrobic konto na forum to raczej kazdy potrafi. Wiekszym problemem jest to, ze niektorzy nie wiedza o istnieniu forum, bo nie ma o nim zadnych informacji w grze. Chyba byl jakis watek o wprowadzeniu automatycznych wiadomosci na chacie z linkiem do forum.
Niedostępny
#4
problem z cheaterami polega na tym, ze walka na tym mini pvp trwa zazwyczaj kilka sekund, a oczekiwanie na walke podejrzanego osobnika kilka minut. jesli nie biore udzialu w pvp czekanie na jakakolwiek akcje jest nudne i latwo przegapic ten kluczowy, bardzo dynamiczny moment, gdy ktos loga lub uzywa cheatow.
chce byc dobrze zrozumiany.. zeby zbanowac jedna osoba, ktora loga musze poswiecic kilka minut i caly czas gapic sie w ekran, bo jesli chociaz na chwile pojde na dzialke lub zminimalizuje minecrafta omine kulminacyjny moment i bede musial czekac na kolejna okazje zeby przyjrzec sie komus w walce.
#5
Moje pretensję nie są skierowane do Boczka ponieważ znakomicie rozumiem jak dlugie i nudne jest lapanie cheaterow czy logaczy. Pretensję sa skierowane do cichuska bo to przecież on powinien ułatwić jakos prace Boczkowi.
MEFEDRON


Niedostępny
#6
no to juz jest 10 temat o tym samym, jeszcze brakuje tutaj zlotu milosnikow sharrigana. ja jestem za dodaniem antyloga
/edit
mozna zrobic tak jak w wymieniarkach, ze wyjscie z serwera na pvp grozi smiercia i postawic tabliczke z informacja, to rozwiaze calkowicie problem uciekinierow
#7
Tu nie tyle chodzi o loganie co o cheaterow myszak. Czasami ucieczka jest jedynym wyjściem podczas zetknięcia ze spocencem
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(01-08-2021, 23:41)HubPlayGames napisał(a): Tu nie tyle chodzi o loganie co o cheaterow myszak. Czasami ucieczka jest jedynym wyjściem podczas zetknięcia ze spocencem

no ale oni byli i beda a zmiana pluginu niewiele da. jedyne co moze pomoc to wskrzeszenie puyana


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości