Propozycja o pomocnika na classic
#11
ja już nie muszę nic dodawać, zgadzam się z odpowiedziami wyżej
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#12
Jestem za pomagał mi Smile
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#13
(12-29-2020, 20:07)h3zquu napisał(a): Który to już wątek? 3? Cichusek jak będzie chciał, to sobie kogoś wybierze. Wiele razy było to wałkowane i dalej nic...
Ale poza tym przydałby się ktoś, kto ten burdel ogarnie, bo jak wchodzę codziennie i patrzę na chat to mi się chce wyłączać go czasem...
Chat to mniejsza ale ilość cheaterow na pvp to hit XDD serio cichy obudz sie i cos z tym zrob bo to są jaja 

Wracając do Kacpra to jest ZA bo jest pomocnym i uczciwym graczem ponadto z niczym nie ma problemu. Jak cos ma zrobić to to zrobi. Solidny wybór.
MEFEDRON


Niedostępny
#14
(12-29-2020, 21:49)2115Ricky napisał(a):
(12-29-2020, 20:07)h3zquu napisał(a): Który to już wątek? 3? Cichusek jak będzie chciał, to sobie kogoś wybierze. Wiele razy było to wałkowane i dalej nic...
Ale poza tym przydałby się ktoś, kto ten burdel ogarnie, bo jak wchodzę codziennie i patrzę na chat to mi się chce wyłączać go czasem...
Chat to mniejsza ale ilość cheaterow na pvp to hit XDD serio cichy obudz sie i cos z tym zrob bo to są jaja 

Wracając do Kacpra to jest ZA bo jest pomocnym i uczciwym graczem ponadto z niczym nie ma problemu. Jak cos ma zrobić to to zrobi. Solidny wybór.

Uwierz, że nie tylko mi o chat chodzi. Sytuacja z PvP też jest dramatem - wiecznie gdy jestem, to widzę co tam się dzieje i nie jest za wesoło. Co druga osoba to cheat, a o kopaniu na xrayu to ja nawet nie wspomnę, bo każdy może ominąć ten "anty xray". A dodatkowa osoba w administracji, a nawet może 2/3 to byłoby już na prawdę dobrze, ale to wola Cichego. Według mnie kacper jako tako jest dobrym kandydatem, ale to wola Cichego, czy w ogóle będzie kogoś chciał (tak wiem, powtarzam się...).
#15
Jak najbardziej jestem za żeby Kacper poszedł na pomocnika na CL sami cheaterzy latają na odpale, czat to jest tragedia, a z x-ray szkoda gadac, na pvp jak oglądam to cały czas ktoś loga a nagrywać tych chiterów to szkoda czasu bo za dużo ich jest.
#16
Jak najbardziej jestem za ❤
#17
jestem za
#18
Jestem za Smile
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#19
(12-29-2020, 20:07)h3zquu napisał(a): Który to już wątek? 3? Cichusek jak będzie chciał, to sobie kogoś wybierze. Wiele razy było to wałkowane i dalej nic...
Ale poza tym przydałby się ktoś, kto ten burdel ogarnie, bo jak wchodzę codziennie i patrzę na chat to mi się chce wyłączać go czasem...

Hezq ja wiem ze ty byś bardzo chciał isc na moderatora ale cóż nie zasługujesz

Oczywiście jestem na tak by nasz mini boczek dostał pomocnika
#20
Witam serdecznie, droga administracjo.
Przychodzę do was z propozycją dodania nowego pomocnika na server classic.
"sharrigan1337"- dlaczego sharrigan?, ponieważ ten gracz ma spore doświadczenie , jest szanowany i lubiany ma bardzo dobre pomysły na event i myślę , że przydałby się wam taki pomocnik jak sharrigan1337. Pozdrawiam całą administrację i mam nadzieję,  że rozpatrzycie jego kandydaturę
Enderman Diamond Creeper


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości