Propozycja o pomocnika na classic
#21
Ogólnie na każdym trybie powinien być pomocnik
Niedostępny
#22
Jestem za
#23
Na nie.
#24
jestem za
#25
Jestem za. Sharrigan to uczciwy gracz i duzo czasu gra na tym serwerze oraz jest na tyle rozgarniety zeby dostac range.
#26
ja jestem za h3zquu lub sharrigan   moim zdaniem byli by dobrymi pomocnikami,moderatorami
Won cheaterom 
#27
Witam serdecznie,
Cichusku, nie wiem czy to co piszę ma jakiekolwiek znaczenie, ale prosiłbym aby została dodana nowa osoba do moderacji/administracji, przydałaby się osoba która zasiliłaby szeregi. 1 moderator to naprawdę jest mało, nie można go obarczać całą robotą, przydałby się nowy pomocnik, może by wszystko jeszcze odżyło, wchodząc na serwer roi się od cheater'ow oraz osób które używają wulgarnego słownictwa, boczek nie da rady 'patrolować' całego serwera 24/7. Nie chce zachwalać się czy coś, ale uważam iż, mógłbym objąć posadę testowego pomocnika, mam spore doświadczenie ( byłem nieraz w moderacji różnych serwerów ), mam dobry kontakt z Graczami, może przyszedł czas aby coś zmienić. Również chciałbym dodać, że dobrym kandydatem jest h3zquu którego działalność jest bardzo pomocna oraz owocna na serwerze. Dziękuję oraz pozdrawiam. Cichusku liczę na Twoją odpowiedź.
#28
Jestem za!
Nie ma tu nic na pokaz taki mam drip svko, zimna ulica narotyki egzotyczne frugo Diamond
#29
Jestem za
#30
tez jestem za.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości