odwiedzanie
#1
fajnym pomysłem było by dodać  odwiedzanie innych działek   opisuje sytuacje  np masz działkę załóżmy   -60:60 i chcesz komuś pokazać tą działkę jak pięknie budujesz itp   , ponieważ jak ktoś nie ma vipa-svipa   nie może po prostu  odwiedzić tych działek a iść  tyle id   to  po prostu  strata czasu    wiec wpadłem na pomysł  żeby np dodać jakąś  komendę  na tego typu sytuację    komenda mogła by wyglądać np w ten sposób /p odwiedz  nick   jak normalne odwiedzanie graczy lecz akceptujący zaproszenie o odwiedzenie  wpisywał by działkę na którą by akceptował zaproszenie o odwiedzenie . pozdrawia galaretka69
Won cheaterom 
#2
Koledze chyba chodzi o dodanie komendy takiej jak jest na SkyBlock 2.0 
Odwiedzanie wysp poprzez wpisanie nicku lub ID np /p odwiedz blabla88 lub /p odwiedz 70;-10
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#3
to nie jest mozliwe na classicu
#4
(12-26-2020, 16:09)_CBS napisał(a): to nie jest mozliwe na classicu

Dokładniej wymagałoby to zmianę pluginu na ten, co jest na skyblocku 2.0, co oznaczałoby nową edycję, a obecnego pluginu na działki na Classicu nie da się tak przerobić, by działało jak na sky 2.0, czy też adventure. Czyli po prostu: tego nie będzie na Classicu.
#5
Czyli żeby coś zmienić na takim classicu to tylko nowa edycja/wersja bo inaczej ani rusz żeby dodać pluginy typu antycheat którego dużo graczy by chciało widzieć...?
Ja się na tym nie znam więc się nie wypowiadam ale bez przesady.
HAHA
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#6
(12-26-2020, 16:11)h3zquu napisał(a):
(12-26-2020, 16:09)_CBS napisał(a): to nie jest mozliwe na classicu

Dokładniej wymagałoby to zmianę pluginu na ten, co jest na skyblocku 2.0, co oznaczałoby nową edycję, a obecnego pluginu na działki na Classicu nie da się tak przerobić, by działało jak na sky 2.0, czy też adventure. Czyli po prostu: tego nie będzie na Classicu.

czyli na classicu zadnych zmian nie mozna wprowadzic
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#7
Źle mnie zrozumieliście. Jemu chodzi o same działki. Nie powiedziałem, że żadnych zmian nie można wprowadzać, skądże, jednakże jeżeli chodzi o działki, no to tutaj już plugin wypadałoby... Chodzi o sam plugin od działek...

Co do blabli - antycheat zawsze można wymienić, więc nie wiem co ma AntyCheat do pluginu na działki XD.
#8
na classicu sie nie da.
za to jest adventure, na ktorym wystarczy wpisac /p h <nick> <1/2/3>


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości