VIP
moge wiedziec kiedy dostanie sie vipa po jego zakupie  nick:tarno69
A w jaki sposób kupowałeś Vipa?
TU NIC NIE MA
jezeli go juz kupiłeś przez sms (tak obstawiam) ,to przysla Ci kod i musisz go wpisac. Wchodzisz na sklepik, wybierasz tryb prison, vip 30 dni, wybierasz metode platnosci wpisujesz swoj nick na ktorym grasz i kod ktory Ci wyslali sms
若い
(12-22-2020, 09:07)YoungX_ napisał(a): jezeli go juz kupiłeś przez sms (tak obstawiam) ,to przysla Ci kod i musisz go wpisac. Wchodzisz na sklepik, wybierasz tryb prison, vip 30 dni, wybierasz metode platnosci wpisujesz swoj nick na ktorym grasz i kod ktory Ci wyslali sms

tak zrobilem i nic
(12-22-2020, 11:59)bRUTAL napisał(a):
(12-22-2020, 09:07)YoungX_ napisał(a): jezeli go juz kupiłeś przez sms (tak obstawiam) ,to przysla Ci kod i musisz go wpisac. Wchodzisz na sklepik, wybierasz tryb prison, vip 30 dni, wybierasz metode platnosci wpisujesz swoj nick na ktorym grasz i kod ktory Ci wyslali sms

tak zrobilem i nic

A kupowałeś rangę jak byłeś na serwerze? Czy byłeś wtedy offline?
prison: adventure edition. kopanie 9 chunków z piotrek123__ zawsze ok.
[Obrazek: f747ad627edc5.png]
podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu, z ktorego kupowales range. prawdopodobnie aktywowles ja na inny tryb lub na nieprawidlowy nick.
(12-22-2020, 12:19)h3zquu napisał(a):
(12-22-2020, 11:59)bRUTAL napisał(a):

tak zrobilem i nic

A kupowałeś rangę jak byłeś na serwerze? Czy byłeś wtedy offline?

bylem na serwerze

(12-22-2020, 13:48)Boczek napisał(a): podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu, z ktorego kupowales range. prawdopodobnie aktywowles ja na inny tryb lub na nieprawidlowy nick.

530-803
na ktorym trybie chciales kupic range? temat napisales w dziale trybu Prison i tak samo range zakupiles wlasnie na ten tryb (o 6:35 rano) , ale nigdy nick tarno69 nie logowal sie na trybie Prison
[Obrazek: sygnaturka.png]
(12-23-2020, 18:35)Cichusek napisał(a): na ktorym trybie chciales kupic range? temat napisales w dziale trybu Prison i tak samo range zakupiles wlasnie na ten tryb (o 6:35 rano) , ale nigdy nick tarno69 nie logowal sie na trybie Prison

Ty Cichusek on chce Ciebie naciągnąć na vipa bo se multikonto zrobi i będzie miał drugiego
Get out my Life! h3zquu
(12-23-2020, 18:35)Cichusek napisał(a): na ktorym trybie chciales kupic range? temat napisales w dziale trybu Prison i tak samo range zakupiles wlasnie na ten tryb (o 6:35 rano) , ale nigdy nick tarno69 nie logowal sie na trybie Prison

na classic chcialem kupic 
bo mi nie wyskoczylo zeby wybrac na jaki tryb tylko odrazu mnie przenioslo do kupna

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości