prośba a raczej rada idk
#1
Witam. Mam prośbę, a więc do sedna. Wchodzę z poropozycją o większe kary za oszustwa. Zmniejszy to zapewne działalność oszustów np. scam od 10k kara 2 tygodnie bana a za kolejne oszustwo perm. Nie wiem dlaczego to jeszcze jest nie zrobione w sensie czemu nie chcecie zapobiegać sytuacjom scamerskim. Pozdrawiam kasyjka [Obrazek: biggrin.png]


[url=https://forum.sky-land.pl/online.php][/url]
#2
Nie wiem co ci da to, że poprzedni wątek usuniesz i dasz nowy, bo odpowiedziałem xd.

Powtórzę: obecne kary są dobre za oszustwo i one są dawane stopniowo typu 500k - perm (nie wiem czy tak dokładnie jest, ale no). Dając bana na 2 tygodnie za oszustwo 10k, gdzie większość ma 100k na koncie jest po prostu bez sensem, zrozumiałbym na serwerze typu skyblock 2.0, ale classic?
#3
Hesku wyjaśnił, nic dodać nic ująć haha
#4
(12-19-2020, 17:24)h3zquu napisał(a): Powtórzę: obecne kary są dobre za oszustwo i one są dawane stopniowo typu 500k - perm.

Nic bardziej mylnego. Za 50$ 2 dni, za 650k 8 dni.
Niedostępny
#5
(12-20-2020, 00:34)JTdiro napisał(a):
(12-19-2020, 17:24)h3zquu napisał(a): Powtórzę: obecne kary są dobre za oszustwo i one są dawane stopniowo typu 500k - perm.

Nic bardziej mylnego. Za 50$ 2 dni, za 650k 8 dni.
Czyli liczy się tylko $ dal was? Serio? Przecież oszustwo to oszustwo.
#6
Są oszustwa na grube kwoty co chyba oczywiste, że kara będzie surowsza a są oszustwa na mniejsze kwoty co będą karą ale krótszą , mniejszą
Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości