Terminated
#21
(12-21-2020, 03:08)Welia_ napisał(a): Fajnie, że myślicie o nowych graczach, ale moglibyście pomyśleć też o tych, którzy poświęcili dużo czasu i pracy w swój majątek na tych trybach. I tu już nie chodzi o to w jaki sposób tylko o to ile miesięcy czy lat musieli grać żeby to osiągnąć :/

To ja powtórzę: Gdzie oni są? Zawsze jedynym, dosłownie jedynym argumentem do obrony, są ci mityczni nowi gracze i ci co coś tam mają. Powtórzę: Gdzie. Oni. Są.
#22
(12-21-2020, 08:31)Toiru napisał(a):
(12-21-2020, 03:08)Welia_ napisał(a): Fajnie, że myślicie o nowych graczach, ale moglibyście pomyśleć też o tych, którzy poświęcili dużo czasu i pracy w swój majątek na tych trybach. I tu już nie chodzi o to w jaki sposób tylko o to ile miesięcy czy lat musieli grać żeby to osiągnąć :/

To ja powtórzę: Gdzie oni są? Zawsze jedynym, dosłownie jedynym argumentem do obrony, są ci mityczni nowi gracze i ci co coś tam mają. Powtórzę: Gdzie. Oni. Są.

Ostatnio kupiłem vipa na prisonie żeby przyspieszyć proces wbijania ostatnich trzech rang, chociaż faktycznie nowym graczem to ja nie jestem.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#23
Moim zdaniem połączenie dwóch trybów SkyBlockav1 i SkyBlockav2 było by źle , ponieważ gracze którzy grali na sb1 mieli by więcej kasy niż ci na sb2 i nie wiem jak by to zrobili by przenieść ich wyspy na SkyBlockav2   Santa
#24
(12-21-2020, 10:28)MłodyBeniaminek napisał(a): Moim zdaniem połączenie dwóch trybów SkyBlockav1 i SkyBlockav2 było by źle , ponieważ gracze którzy grali na sb1 mieli by więcej kasy niż ci na sb2 i nie wiem jak by to zrobili by przenieść ich wyspy na SkyBlockav2   Santa

Nie do końca zrozumiałeś mojej odpowiedzi, bo mi chodzi o stronę techniczną - stoniarki itd, a nie, że przeniesiemy wszystko wszystkim, bo to by zaburzyło gospodarkę SkyBlocka 2.0, gdzie jest o wiele trudniej, niż na s1, gdzie każdy ma po 1000 diaxów i tylko afczą (pewnie i by były lagi). Mi tylko o stronę techniczną chodziło.
#25
(12-21-2020, 10:30)h3zquu napisał(a):
(12-21-2020, 10:28)MłodyBeniaminek napisał(a): Moim zdaniem połączenie dwóch trybów SkyBlockav1 i SkyBlockav2 było by źle , ponieważ gracze którzy grali na sb1 mieli by więcej kasy niż ci na sb2 i nie wiem jak by to zrobili by przenieść ich wyspy na SkyBlockav2   Santa

Nie do końca zrozumiałeś mojej odpowiedzi, bo mi chodzi o stronę techniczną - stoniarki itd, a nie, że przeniesiemy wszystko wszystkim, bo to by zaburzyło gospodarkę SkyBlocka 2.0, gdzie jest o wiele trudniej, niż na s1, gdzie każdy ma po 1000 diaxów i tylko afczą (pewnie i by były lagi). Mi tylko o stronę techniczną chodziło.

A co z ciezka praca graczy?
TU NIC NIE MA
#26
(12-21-2020, 11:46)xSzczurson123 napisał(a): A co z ciezka praca graczy?

To ja się po raz kolejny zapytam: Gdzie. Są. Ci. Gracze.
#27
im sie znudziły te tryby to grają na innych a ity to pewnie mają gdzieś ;p
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#28
Po co psuć serwer. Na innych trybach nie ma za dużo osób, ale weźmy takiego prisona ja tam gram z kolegami i dobrze się bawimy. Po co psuć taki fajny serwer dla znajomych Sad. Albo WaterBlock zagrałem tam dzisiaj i bardzo mi się spodobał: spawn, samo zbudowanie trybu sklepik itp.

Zamiast psuć lepiej coś dodać, a SkyBlock v1 i v2 polaczyc w jedno
TU NIC NIE MA
#29
(12-21-2020, 15:07)xSzczurson123 napisał(a): Po co psuć serwer. Na innych trybach nie ma za dużo osób, ale weźmy takiego prisona ja tam gram z kolegami i dobrze się bawimy. Po co psuć taki fajny serwer dla znajomych Sad. Albo WaterBlock zagrałem tam dzisiaj i bardzo mi się spodobał: spawn, samo zbudowanie trybu sklepik itp.

Zamiast psuć lepiej coś dodać, a SkyBlock v1 i v2 polaczyc w jedno

Psuć? Obecnie w lobby jest 10 trybów, z czego żyje tylko SkyBlock 2.0, Classic, Pistolety, SkyWars, Adventure oraz Creative. Częściowo teraz WaterBlock odżył, ale po co trzymać i zawadzać miejsce na maszynie, skoro można zrobić inne, lepsze tryby o większym zainteresowaniu? Obecnie Cichusek pracuje nad Creative/Pistolety, więc wiadome jest to, że tak szybko nowego trybu nie zobaczymy. A jeżeli chcesz grać ze znajomymi, to śmiało masz SkyBlock 2.0, który różni się wersjami, masz Adventure, które jest lepszym Classiciem tak na prawdę (no nie oszukujmy się). Prison oraz SkyBlock 1.0 nie są trybami już "opętanymi" w graczach. Prison się znudził, bo wszyscy zdobyli tak na prawdę wszystko i się gra znudziła - to samo SkyBlock 1.0 - wszyscy wszystko mają i tylko afczą, a taka gra to nie jest gra. Inna bajka jest ze SkyGridem, który upadł nie dlatego, że się nie spodobał, tylko przez pewną sytuację, która miała miejsce (nie mam zamiaru przypominać) i ploty się rozeszły i skończyła się era skygrida, bo tryb miał potencjał.

Jak na razie pożegnaliśmy kilka trybów - Chowany (który był dobry, amen), Build (jego kopią stało się Adventure, Build miał być właśnie freebuildem na nowszej wersji z nowościami różnymi), MiniGry (nie przeszły), JumpPvP (poprzez skopcone początkowo wsparcie z Pistoletów nie przeszło wielkim echem) oraz 1vs1, które po czasie się znudziło i do tej pory nikt nie narzeka, że nie ma tych trybów. Po prostu trzeba będzie się pogodzić ze zmianami, jakie zajdą i czy w ogóle zajdą. Pozdrawiam.

Odsyłam również do statystyk Toiru, jak tryby żyją, choć dla mnie byłyby ok statystyki w osobach na serwerze. Ale tak czy siak
#30
nie sadze aby dalsze dyskusje cokolwiek wniosly. Cichusek ma tu decydujacy glos i nie wydaje mi sie zeby chcialo mu sie dzielic swoimi refleksami, jesli zdecyduje usunac jakis tryb to to zrobi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości