Terminated
#11
(12-20-2020, 09:10)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 23:05)zukuu napisał(a):
(12-19-2020, 20:05)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 19:45)_CBS napisał(a): 2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
Już wyjaśniam: chodzi mi o to, by połączyć oba zamysły (dodając do sky 2.0 stoniarki np). Głównie o to, by usunąć 1.0 i zrobić z 2.0 jednego SkyBlocka.

okej, ale co z osobami ktore maja tam miliony na koncie, „legendarne itemy”,  rangi, co otrzymamy po usuniaciu tego?

Pomyślmy logicznie, kto kupuje rangę na martwym trybie?
Co do itemów to trudno się mówi - coś się kończy, coś zaczyna. Takie slimorzysko próbuje od kilku miesięcy sprzedać legendarne itemy z Prisona i nie może, bo tryb zdechł i tyle. Jeżeli chodzi ci o skyblocki, to nie wiem, czy w ogóle coś dostać powinniście... Ale tak czy siak tak wygląda moje zdanie na temat rang i "legendarnych" itemów.

Śmiesznie to wygląda jak niby udajesz, że się starasz żeby dostać range, a z drugiej strony jedziesz po graczu, który ani nie zadała głupiego pytania, ani nie jest w jakiś sposób agresywny czy ironiczny. Skoro ma range to pewnie oznacza, że tam gra.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#12
Hub ma racje
#13
Prisona to bym moze zostawil mimo ze wali trupem ale po co te wszystkie blocki przeciez obecnie sa 4 tryby polegajace na tym samym z kilkoma roznicami i pustkami wszedzie Wiekszosc i tak juz gra na Cl albo Sv2

(12-20-2020, 13:59)keinettgaming napisał(a): Hub ma racje

Jak ktos krytykuje hezqu to ty zawsze bedziesz przyklaskiwal niewazne kto to bedzie i co bedzie pisal wiec skoncz pls
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#14
(12-20-2020, 12:54)HubPlayGames napisał(a):
(12-20-2020, 09:10)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 23:05)zukuu napisał(a):
(12-19-2020, 20:05)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 19:45)_CBS napisał(a): 2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
Już wyjaśniam: chodzi mi o to, by połączyć oba zamysły (dodając do sky 2.0 stoniarki np). Głównie o to, by usunąć 1.0 i zrobić z 2.0 jednego SkyBlocka.

okej, ale co z osobami ktore maja tam miliony na koncie, „legendarne itemy”,  rangi, co otrzymamy po usuniaciu tego?

Pomyślmy logicznie, kto kupuje rangę na martwym trybie?
Co do itemów to trudno się mówi - coś się kończy, coś zaczyna. Takie slimorzysko próbuje od kilku miesięcy sprzedać legendarne itemy z Prisona i nie może, bo tryb zdechł i tyle. Jeżeli chodzi ci o skyblocki, to nie wiem, czy w ogóle coś dostać powinniście... Ale tak czy siak tak wygląda moje zdanie na temat rang i "legendarnych" itemów.

Śmiesznie to wygląda jak niby udajesz, że się starasz żeby dostać range, a z drugiej strony jedziesz po gracz, który ani nie zadała głupiego pytania, ani nie jest w jakiś sposób agresywny czy ironiczny. Skoro ma range to pewnie oznacza, że tam gra.
Odpowiem krótko: jeżeli według ciebie sprawa tak wygląda to wielkie XD dla ciebie, bo przyznaje racje xd. Poza tym ja tam nie widzę wg. siebie żadnego pocisku w stronę gracza, bo to jest normalna odpowiedź, dlatego no brawo, odkryłeś jedno wielkie nic. Odpowiem tylko raz, bo nie zamierzam wdawać się z tobą w niepotrzebną kłótnię, bo szkoda mi czasu.

Co do dalszej części wątku - to waterblock odżywa, dziś około 10 graczy było, co dla mnie lekkim szokiem jest... Na pewno usunąłbym SkyGrida i SkyBlock 1.0, bo to po prostu niewypały.
#15
Coś się kończy coś zaczyna. Mówi się trudno jedna osoba coś na tym zyska jedna nie na tym polegają nowe edycja może to przyciągnąć więcej graczy i wzrośnie aktywność osób na serwerze nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem to tylko gra panowie uważam żebyście nie żyli grami tylko życiem XD to tylko rzeczy materialne w grze.. Z resztą nawet jeśli tryby zostaną usunięte to bardzo dobrze bo nie potrzebny syf robią era na której grała duża liczebność na SkyBlocku, WaterBlocku i Prisonie przewiała niczym wiatr dlatego lepiej by było się tego pozbyć bo to nie ma jakiegokolwiek sensu. Jeśli nastąpi nowa edycja każdy będzie na równi i każdy będzie mógł się wzbogacić i mieć szanse stać się na nowo tym "najbogatszym" kiedyś po nowej edycjy WaterBlocka nie płakałem jakoś po straci wyspy pieniędzy czy itemkow a troche ich miał. Serio nie bierzcie gry na poważnie... XD
A co do WaterBlocka nawet jeśli gra teraz te 10 osób za jakiś czas im się to znudzi i znowu tryb będzie świecił pustkami takie jest moje odczucie do tego trybu.. Nic dodać nic ująć. 
A jeśli chodzi o rangi panowie i panie rozumiem że wydaliście na to pieniądze ale mysliscie ze Cichusek weźmie pod uwagę kilka osób które mają tam rangi i mogą je stracić i zablokuje mu to jakakolwiek decyzję o zmianach na tyxh trybach? Nie sądzę..
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#16
To mi pokażcie gdzie są te tłumy z rangami i majątkami. Wejdą raz na tydzień? Kiedy bym nie wszedł to albo jest pusto, albo siedzą z max dwie osoby. Przecież na to nawet serwerowni szkoda.

Nie idąc jakoś daleko, popatrzmy jak wygląda sprawa na forum.

SkyBlock v.1
Ostatnia propozycja: (nie licząc wątku BayZeus o pomocniku) 20 lipca 2020
Ostatnia skarga: 22 listopada 2020

Waterblock:
Ostatnia propozycja: 8 grudzień 2020
Ostatnia skarga: 6 maja 2020

SkyGrid:
Ostatnia propozycja: 2 czerwiec 2020
Ostatnia skarga: 26 czerwca 2018!

Prison:
Ostatnia propozycja: była niedawno, poprzednia 3 sierpień 2020
Ostatnia skarga: 4 listopada 2020

Zwyczajnie nie wiem jaki jest sens trzymania tego, skoro Build kiedyś już poleciał.
#17
Niee usuwajcie skyblocka 1.0 :<
#18
Jestem ostatecznie za wyrzuceniem: Prison (a też mam tam legendarne itemki aczkolwiek nie rusza mnie to), s1(SkyBlock), s2(WaterBlock) i SkyGird jest to zbędne dla serwera żadnych korzyści z tych trybów nie ma dziękuję.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#19
Fajnie, że myślicie o nowych graczach, ale moglibyście pomyśleć też o tych, którzy poświęcili dużo czasu i pracy w swój majątek na tych trybach. I tu już nie chodzi o to w jaki sposób tylko o to ile miesięcy czy lat musieli grać żeby to osiągnąć :/ imo średni pomysł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
#20
Skoro chcecie usunąć tak wiele trybów to od razu zróbcie nową edycje serwera? Wszystko od nowa niech każdy ma po równo. Jak myślicie dlaczego na Prisonie gra mało osób? Bo tak naprawdę bez Vipa tam sie nic nie zrobi. A teraz rzadko się spotka jakiegoś Vipa czy Svipa.
TU NIC NIE MA


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości