Terminated
#1
A dzień dobry. Może by tak wyrzucić SkyBlocka v.1, WaterBlocka, SkyGrida i Prisona?

Powód jest prosty, brak graczy a pustki na nich odstraszają nowych.
Proponuje usunięcie zamiast reworku, ponieważ lepiej skupić graczy i nowości na kilku trybach bez brzytw Ockhama jakimi są wymienione tutaj tryby.
#2
WaterBlock ostatnio ma małą aktywność, więc imho zostawiłbym...

Moim zdaniem jeżeli chodzi o skyblocka 1.0 to najlepiej połączyć go z skyblockiem 2.0 i po prostu nazwać jako SkyBlock. Jest to najlepsze rozwiązanie, porównując aktywność na obu.

Co do Prisona to wszystko jedno, jakoś i tak tam nudnawo...
#3
Co z ludźmi którzy mają tam rangi?
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
#4
(12-19-2020, 15:50)Lort555 napisał(a): Co z ludźmi którzy mają tam rangi?

co z ludzmi ktorzy maja tam bardzo duzo?
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#5
1. waterblock na tak
2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
3. nie jestem za usunieciem prisona
#6
1. waterblock nie bo ostatnio gra po 10 osób
2. skyblock tak
3. Skygrid tak
4. prison tak jest nudny
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#7
(12-19-2020, 19:45)_CBS napisał(a): 2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
Już wyjaśniam: chodzi mi o to, by połączyć oba zamysły (dodając do sky 2.0 stoniarki np). Głównie o to, by usunąć 1.0 i zrobić z 2.0 jednego SkyBlocka.
#8
(12-19-2020, 20:05)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 19:45)_CBS napisał(a): 2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
Już wyjaśniam: chodzi mi o to, by połączyć oba zamysły (dodając do sky 2.0 stoniarki np). Głównie o to, by usunąć 1.0 i zrobić z 2.0 jednego SkyBlocka.

okej, ale co z osobami ktore maja tam miliony na koncie, „legendarne itemy”,  rangi, co otrzymamy po usuniaciu tego?
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#9
(12-19-2020, 23:05)zukuu napisał(a):
(12-19-2020, 20:05)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 19:45)_CBS napisał(a): 2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
Już wyjaśniam: chodzi mi o to, by połączyć oba zamysły (dodając do sky 2.0 stoniarki np). Głównie o to, by usunąć 1.0 i zrobić z 2.0 jednego SkyBlocka.

okej, ale co z osobami ktore maja tam miliony na koncie, „legendarne itemy”,  rangi, co otrzymamy po usuniaciu tego?

Pomyślmy logicznie, kto kupuje rangę na martwym trybie?
Co do itemów to trudno się mówi - coś się kończy, coś zaczyna. Takie slimorzysko próbuje od kilku miesięcy sprzedać legendarne itemy z Prisona i nie może, bo tryb zdechł i tyle. Jeżeli chodzi ci o skyblocki, to nie wiem, czy w ogóle coś dostać powinniście... Ale tak czy siak tak wygląda moje zdanie na temat rang i "legendarnych" itemów.
#10
(12-20-2020, 09:10)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 23:05)zukuu napisał(a):
(12-19-2020, 20:05)h3zquu napisał(a):
(12-19-2020, 19:45)_CBS napisał(a): 2. nie wiem co masz na mysli hezqu piszac, zeby polaczyc obydwa tryby
Już wyjaśniam: chodzi mi o to, by połączyć oba zamysły (dodając do sky 2.0 stoniarki np). Głównie o to, by usunąć 1.0 i zrobić z 2.0 jednego SkyBlocka.

okej, ale co z osobami ktore maja tam miliony na koncie, „legendarne itemy”,  rangi, co otrzymamy po usuniaciu tego?

Pomyślmy logicznie, kto kupuje rangę na martwym trybie?
Co do itemów to trudno się mówi - coś się kończy, coś zaczyna. Takie slimorzysko próbuje od kilku miesięcy sprzedać legendarne itemy z Prisona i nie może, bo tryb zdechł i tyle. Jeżeli chodzi ci o skyblocki, to nie wiem, czy w ogóle coś dostać powinniście... Ale tak czy siak tak wygląda moje zdanie na temat rang i "legendarnych" itemów.
No to może nowa edycja classica? Ciekawy jakby wtedy gracze się poczuli. Przecież jakby ktos stracil 0;0 albo 1;0... Dopiero wtedy by płakali jakby nic w zamian dostali <>
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości