pierwsza przygoda z sky land
#51
ale on pisaci pszes taplet!
-
Niedostępny
#52
A ja z samsunga i co?

Yhm.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#53
Ale żeby pisać:
Muj nick
xD
Niedostępny
#54
Odkopuje, bo nie chce robić plagiatu.

Jak trafiłem na Mc?
- oglądałem sobie skkf'a od Stycznia 2013 oglądałem chyba 6 miesiący aż w końcu chciałem w to zagrać, kolega mi zainstalował na 1.5.2.

Jak trafiłem na Sky-Land?
Kolega chciał żebym zagrał w Marcu 2014 (miałem jeszcze MineCraft SP czyli 1.5.2) i się połączyć nie mogłem kolega kazał mi pobrać jak teraz dla mnie najgorszy launcher (Zyczu) 2 razy kupowałem Vipa na klasiku.

Jak kolega trafił na serwer?
Szukał serwera H&S i wybrał ten.
@Bartixd63 Napisz swoją historię.

Na jakim launcherze gram?
Gram na launcherze Sky-Land.
Grałem na Zyczu, ale przestałem przez to że te 9 letnie dzieci (bez urazy) które udają że mają premium i mają skina (ale tylko na Zyczu i modzie na skiny) to przestawiłem się na launcher sky-landowy, bo mi się wydaje że na Zyczu mam mniej fpsów.


Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#55
Moja historia xd
Jakoś jeszcze za czasów podstawówki, chyba 2011 czy 2010 rok, mój kolega załatwił mi minecraft na pendrive, chyba wersja 1.0.0 grałem głownie na jednoosobowym, zrobiłem sobie domek w jaskini xd.
Potem przełom, wersja 1.2.5, grałem nadal na jednoosobowym i miałem z 50 modów xd to były czasy, lot samolotem czy balonem w minecraft, omijanie przeszkód itd xd
Nagle ba, wersja 1.3.0 dostępna, odrazu pobieram, doszło w luj rzeczy wtedy, gra się stała fajniejsza z emeraldami i kupowaniem u villagerów.
Potem miałem przerwę na około pół roku.
Znalazłem listę serwerów, to był rok 2012, Moja historia xd
Jakoś jeszcze za czasów podstawówki, chyba 2011 czy 2010 rok, mój kolega załatwił mi minecraft na pendrive, chyba wersja 1.0.0 głownie na jednoosobowym, zrobiłem sobie domek w jaskini xd.
Potem przełom, wersja 1.2.5, grałem nadal na jednoosobowym i miałem z 50 modów xd to były czasy, lot samolotem czy balonem w minecraft xd
Potem przełom przełom, wersja 1.3.0 i emeraldy xd.
Potem przerwa na pół roku z MC, gdy wróciłem w 2012, w listopadzie, bardziej to ogarnąłem i wyszły nowe wersje, chyba wtedy wgrałem mc 1.6.4 i chciałem pograć z ludźmi, na jakimś Skyblock i wybrałem właśnie sky-land.pl, pierw było /wyspa stworz, potem /wyspa dodaj Jupiter_clouse (kolega z klasy) i graliśmy pół roku, dorobilem się 14k a kolega 23k, potem miałem przerwę, wróciłem do mc i na serwer w 2014, w wakacje, grałem na classicu i nadal gram, dorobilem się tam wszystkiego, teraz tylko robić tam eventy i sellać dynie xd, potem grałem miesiąc na prison i miałem sektor T, niedawno znów wróciłem na Skyblock, niestety wyspę z 2012 i 2013 nam usunęło, ale kasa została Big Grin
Zrobiłem nową wyspę i gram od nowa z elite Smile
A co do serwera to mam jego ip od kolegi.
Sr za błędy jak coś i pominąłem jeszcze wersję snapshot czy jakoś tak i wersję 1.4.7 z fajerwerkami.
Mój 1 nick to xFoxer a na skyland gram od zawsze na Rider572, gram narazie tylko na skyland, jeśli chodzi o minecraft.
#56
A tu moja historia ;p
w 2014(chyba w tym roku xd) jakoś w kwietniu/marcu mój kolega mówił że jest właścicielem sky-land.pl xd ale on nim nie był bo się przyznał ale powiedział że na nim nie gra
Ale jak to hamster musiał coś zobaczyć ;D Wbiłem na Classic (to było jak był ten mały Spawn z ta mini areną pvp itd) Oczywiście nie byłem ogarnięty bo sky-land to był mój 1 serwer w mc ;p pamiętam ze miałem 1.7 a byl na 1.6 xd i kolorowego szkła nie mogłem zrobić...Ale miałem problem z komenda /dzialka bo ja pisałem /działka xd ale w kocu miałem działeczkę tam również spotkałem MarcelKrul (miał taki nick!) ale było fajnie te trudy o żelazo ten mój mini domek...a jak złapałem siodło na evenencie (wtedy nie bylo w sklepie) to sie cieszyłem i miałem konika Smile potem sie przeprowadziłem bliżej marcela...
Dalej już sobie daruje bo zaraz napiszę książkę XD
Sky-land.pl to jedyny serwer na którym gram i nigdy go nie opuszczę Big Grin ale jak miałem przerwę z powodowaną permem to mi sie nudziło na singlu a inne serwery to moim znaniem to szajs

Zawsze miałem nick Mateuu20 Smile
........................................UwU
Niedostępny
#57
Tak..to Ja..zaczelem w 2013 tak.. przestałem już tam grać ale było naprawdę super co za ironia losu..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości