Konkurs budowlany [11.12-23.12]
#11
Aby zachęcić innych do udziału oraz zmotywować zapisanych, do puli nagród dodajemy rangę VIP za 2 miejsce (czyli od teraz VIP + 175k). Zapisy dalej aktualne, zapraszam! Smile
#12
biorę udział Smile))))

\
Won cheaterom 
#13
(12-15-2020, 14:21)galaretka69 napisał(a): biorę udział Smile))))

\

Napisz mi tutaj na PW bądź Discordzie (h3zquu#5917) kordy działki, ID oraz czy sam budujesz czy z kimś, to zapiszę. ;p
#14
Chce zglosic ze bede budowal na dzialce brata, ale brat nie buduje ze mna ID: -1,30
TU NIC NIE MA
#15
Zostały dokładnie 23 godziny do zakończenia zapisów. Niezdecydowanych, czy chcą polecam zgłaszać się, póki jest czas! Przypominam: zgłoszenia w formie Discorda (h3zquu#5917), PW forum, bądź /msg jak jestem na Classicu. Polecam i pozdrawiam.
#16
(12-14-2020, 07:49)h3zquu napisał(a): Aby zachęcić innych do udziału oraz zmotywować zapisanych, do puli nagród dodajemy rangę VIP za 2 miejsce (czyli od teraz VIP + 175k). Zapisy dalej aktualne, zapraszam! Smile
Aby jeszcze bardziej podkręcić stawkę, to do miejsca 1 i 2 dokładam Beacona (dziękuję Dj_Szymi_, że postanowiłeś się dołożyć). Powodzenia, przypominam o zapisach Big Grin
#17
Oficjalnie zapisy zostają zamknięte. Statystyki na dzień dzisiejszy:
- Zapisanych na konkursie: 63 osoby
- Zapisane działki: 50 działek
- Wypisanych: 1
- Prac DUO: 13.

Dziękuję za takie zaangażowanie. 23 grudnia oficjalne sprawdzenie działek, także powodzenia w budowaniu Big Grin
#18
Ostatnie godziny budowania. O godzinie 18 rozpoczynamy sprawdzanie dzialek. Wyniki konkursu beda albo dzis albo jutro rano, wszystko na forum Smile
#19
Z przyczyn niezależnych ode mnie ocenianie działek jest przeniesione na jutro na godziny poranne. Przepraszam wszystkich, co ogarnęli sobie wolny czas specjalnie na dziś... Wyniki również pojawią się jutro.
#20
XDD to dobrze bo nic tam nie mam jeszcze
MEFEDRON


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości