Konkurs budowlany [11.12-23.12]
#1
Witajcie.
Ze względu na zbliżające się Boże Narodzenie postanowiłem wraz z innymi graczami zorganizować konkurs, w którym można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Tematyka konkursu to "Święta". Co trzeba będzie zrobić? Zrobić działkę w stylu świątecznym (jakiś  śnieg, bałwany, czy też nawet jakieś kapliczki, nie wiem - daje wolną rękę do budowania). Zdaję sobie sprawę, że to działki 25x25, dlatego nie ma wymogów co do pięter działki, czy czegoś innego. Oczywiście, na trybie Classic. 

Konkurs obowiązuje tylko i wyłącznie na trybie Classic. Nie przyjmę prac z innych trybów.

Zapisy trwają do 18.12 godziny 20:00. Wtedy zapisy zostają zamknięte i zostają ostatnie dni na doszlifowanie/zbudowanie swojej działki. Można zapisywać się w dwóch, tyle, iż wtedy będzie nagroda dzielona na dwie osoby (nie wiem co zrobimy w przypadku 1 miejsca, ale z taką osobą/osobami się dogadamy, jakby zdarzyło się wyłonić dwóch wygranych). MAKSYMALNIE 2 osoby.

Nagrody to:
I miejsce - Ranga SVIP + 250k + BEACON
II miejsce - Ranga VIP + 175k + BEACON
III miejsce - 125k + BEACON.
+ Wyróżnienia w postaci 20k.
Każdy, kto weźmie udział dostanie podpis mój i osoby, która ze mną oceniała (w tym przypadku Boczka).

Zapisani na ten moment:
- Kubixon357
- Szeli9 | kaczusia_69
- Brujne
- klak07
- ProGejmer2321
- Tanian2k14
- Roko1073
- Zetuuu | 18iq_
- Samanthaxa
- WikaWiksa
- _FifiQ2k19_
- piterox11
- bartosix69_ | kucuaf
- kasyjka
- DarthBande
- Slam443
- voskov99
- ForTheNextTrick
- 00_kox
- DigitaRex
- taf_kubix | tylko_cola
- Bekari2124 | Im_Boba
- Welia_
- sonia007 | Werus007
- intenso331 | Adam
- Dj_Gorski145
- _Zentex_ -> Dyskwalifikacja, powód: toksyczne zachowanie wobec wszystkich, nie będę tolerował toksycznych zachowań m. in wobec mnie.
- Szymek_TMfan
- xSzczurson123
- oliwka643100
- patka6431123
- galaretka69
- iMagister -> Dyskwalifikacja, powód: perm.
- Rwksiu123
- mulcikst23 | Monkiel123
- Szachmatezziaku
- papiez2115 | amigames200
- amaders333
- Nerka_Alexik
- Pr0_Dream
- KoksuPoprostu
- 2115Ricky
- __GoldenGirl__ | Tysia001
- DJSmoczus
- Adirah
- matrunerQR
- power_youtobe
- Polisnus | furpat
- onlydreams_ | Weykaa
- Lort533
- esterka30 | jula1229

UWAGA: W trakcie oceniania prac (23.12 godzina 19:00/20:00, może to ulec zmianie, będę na bieżąco informował o zmianach) proszę o bycie na serwerze zapisanych osób (będę zapisywał po ID działek, ale też lepiej podawać koordynaty).
Konkurs wraz ze mną sponsorują: blabla88, sharrigan1337, zukuu, TheAlchemist oraz Dj_Szymi_
Wraz ze mną działki będzie oceniał Boczek_.

Zgłoszenia można pisać na:
- PW forum
- Discord: h3zquu#5917 (w tym przypadku proszę wpisywać w wiadomości nick z MC, bo nie będę szukać potem)
- /msg na serwerze.
- Pod wątkiem! Big Grin

Oczywiście na koniec zasady:
1) 0 przekupstwa.
2) Sponsorzy nie biorą udziału w konkursie (z wiadomych powodów, nie muszę chyba tłumaczyć xd). To samo przy pomocy.
3) Plagiaty = dyskwalifikacja. 
4) Jakiekolwiek oszustwo w konkursie - dyskwalifikacja.
5) Do działki konkursowej nie może być dodana żadna osoba. Jeżeli budujesz w 2 osoby i zgłosiłeś to w zapisach, to może być "pomocnik" dodany, nikt więcej.
6 Osoby z banem permanentnym zostają z automatu zdyskwalifikowani.
Życzę powodzenia w budowaniu.
#2
Zapraszamy Wszystkich chętnych do udziału w konkursie, jest o co walczyć. Powdzenia Wszystkim!!!
#3
Dodatkowo za zajęcie 2 miejsca jestem wstanie za sponsorować w dodatku range VIP,  Powodzenia ❤️
[Obrazek: SyeT9l4.png]
#4
biorę udział

a mam pytanie można brać inspiracje z internetu?
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#5
(12-11-2020, 19:42)ProGejmer2321 napisał(a): biorę udział

a mam pytanie można brać inspiracje z internetu?

Wyślij mi na priv czy sam, czy z kimś oraz ID/koordynaty działki, na której budujesz. Zapisałem
Co do pytania - to ma być na wyobraźnię, a czy z neta czy nie nie będę patrzeć, po prostu ma to być twoja wyobraźnia.
#6
biorę udział
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#7
(12-12-2020, 16:52)piterox11 napisał(a): biorę udział
Zapisałem, zgodnie z tym co napisałeś mi na MC (kordy i ID).
#8
powodzenia
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#9
Mam pytanie. Czy można będzie dodać tych co oceniają?
#10
(12-13-2020, 14:54)ForTheNextTrick napisał(a): Mam pytanie. Czy można będzie dodać tych co oceniają?
Nie ma takiej potrzeby i nie chciałbym, aby takie coś miało miejsce, bo zawsze możemy wtedy coś przypadkowo zepsuć, wiadomo jak to zdarza się przez pomyłkę... Dlatego lepiej nie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości