Zapytanie dotyczące rangi
#1
Witam mam pytanie dotyczące rang na serwerze typu moderator helper admin czy coś takiego.A mianowicie czy istnieje mozliwość abym taką rangę uzyskał bądź w jakiś sposób np bycie aktywnym na forum lub poprzez pomoc graczom? Jeśli istnieje taka mozliwość to chciałbym poprosić o kogoś z moderacji aby odpisali w tej sprawie, ponieważ sądzę że mógłbym się przydać, bo znam wiele komend, wczesniej miałem własny serwer i mam opanowane większość podstawowych jak i również tych bardziej zaawansowanych komend. Pozdrawiam
#2
(12-11-2020, 17:21)kinderek185 napisał(a): Witam mam pytanie dotyczące rang na serwerze typu moderator helper admin czy coś takiego.A mianowicie czy istnieje mozliwość abym taką rangę uzyskał bądź w jakiś sposób np bycie aktywnym na forum lub poprzez pomoc graczom? Jeśli istnieje taka mozliwość to chciałbym poprosić o kogoś z moderacji aby odpisali w tej sprawie, ponieważ sądzę że mógłbym się przydać, bo znam wiele komend, wczesniej miałem własny serwer i mam opanowane większość podstawowych jak i również tych bardziej zaawansowanych komend. Pozdrawiam

Cichusek sam wybiera kogo chce do moderacji
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#3
(12-11-2020, 17:25)zukuu napisał(a):
(12-11-2020, 17:21)kinderek185 napisał(a): Witam mam pytanie dotyczące rang na serwerze typu moderator helper admin czy coś takiego.A mianowicie czy istnieje mozliwość abym taką rangę uzyskał bądź w jakiś sposób np bycie aktywnym na forum lub poprzez pomoc graczom? Jeśli istnieje taka mozliwość to chciałbym poprosić o kogoś z moderacji aby odpisali w tej sprawie, ponieważ sądzę że mógłbym się przydać, bo znam wiele komend, wczesniej miałem własny serwer i mam opanowane większość podstawowych jak i również tych bardziej zaawansowanych komend. Pozdrawiam

Cichusek sam wybiera kogo chce do moderacji

A co zrobić w takim razie aby przykuć jego uwagę i zaufanie?
#4
(12-11-2020, 17:27)kinderek185 napisał(a):
(12-11-2020, 17:25)zukuu napisał(a):
(12-11-2020, 17:21)kinderek185 napisał(a): Witam mam pytanie dotyczące rang na serwerze typu moderator helper admin czy coś takiego.A mianowicie czy istnieje mozliwość abym taką rangę uzyskał bądź w jakiś sposób np bycie aktywnym na forum lub poprzez pomoc graczom? Jeśli istnieje taka mozliwość to chciałbym poprosić o kogoś z moderacji aby odpisali w tej sprawie, ponieważ sądzę że mógłbym się przydać, bo znam wiele komend, wczesniej miałem własny serwer i mam opanowane większość podstawowych jak i również tych bardziej zaawansowanych komend. Pozdrawiam

Cichusek sam wybiera kogo chce do moderacji

A co zrobić w takim razie aby przykuć jego uwagę i zaufanie?

grac duzo na serwerze, pomagac graczom, brak banow, a z tego co widze konto zalozyles w grudniu, wiec szanse sa rowne 0
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości