Skrzynki
#1
Smile 
Witam, do nowej edycji musimy trochę poczekać, więc może by dodać skrzynki, naprawdę było by to fajnie, bo część  graczy łowi bardzo cenne eaty , a potem przepadają na marne........














Pozdrawiam!
#2
Na PvP walczysz, a nie łowisz rybki. Nie po to zostały dodane wędki xd. Poza tym, trzeba było też liczyć się z tym, że Cichy musiałby zablokować wkładania itemów zrobionych (bronie itd). Już lepiej wytrwać do nowej edycji, serio...
#3
Wsm mogły by być te skrzynki
Shocked Diamond Emerald
#4
Jestem na nie
#5
(12-12-2020, 00:23)keinettgaming napisał(a): Jestem na nie

Rozumiem oraz szanuję Twoje zdanie , ale mógłbyś uargumentować, że jesteś na *nie*. Łatwo jest napisać, że jesteś na nie ale wytłumaczyć, wyrazić swoje zdanie to już problem. Dziękuję. 
Ps. Życzę  Wszystkim miłego dnia
#6
(12-10-2020, 12:05)Awp93853 napisał(a): Witam, do nowej edycji musimy trochę poczekać, więc może by dodać skrzynki, naprawdę było by to fajnie, bo część  graczy łowi bardzo cenne eaty , a potem przepadają na marne........














Pozdrawiam!

Gram dużo na pvp i wędki na trybie pvp-pistolety jak sama nazwa mówi „PVP” jest do bicia się a nie łowienia, zastosowanie wędki jest do klępy aby zrobić strefę. Niestety z hitami landa jest to niemożliwe ale napewno był tego taki zamysł. Jak już można zamienić wędkę na śnieżki albo poprostu dodać do kitu VIP 16 śnieżek.

Niedostępny
#7
Sniezki robia za pociski, wiec odpadaja. Skrzynki nie maja sens u i tyle, proste.
#8
(12-12-2020, 11:14)h3zquu napisał(a): Sniezki robia za pociski, wiec odpadaja. Skrzynki nie maja sens u i tyle, proste.

No tak zapmnialem, myslem tez nad jajkami.. bo śnieżki i jajka to, to samo tylko nie wiem czy wypadają kury na trybie.

Niedostępny
#9
Zostały dodane "zrzuty zaopatrzenia", które są podobne do skrzynek, tylko one się pojawiają co kilka sekund ;p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości