Zapomniałem hasła do konta na którym grałem około 3 lata temu
#1
Czy masz Premium: Nie, lecz było one kiedyś wykupione na tym koncie
Twój nick: Gustawo227
Dowód/Screen*: Jedyny dowód jaki posiadam to screen statystyk tego konta, kolejne co może wskazywać na to że nie chce nikomu ukraść konta to to że nikt na nim nie gra właśnie od około 3 lat, prócz kilku sesji na których próbowałem się mimo wszystko zalogować (ostatnia taka miała miejsce dziś). 
#2
(12-09-2020, 23:39)KMIL_BOZY napisał(a): Czy masz Premium: Nie, lecz było one kiedyś wykupione na tym koncie
Twój nick: Gustawo227
Dowód/Screen*: Jedyny dowód jaki posiadam to screen statystyk tego konta, kolejne co może wskazywać na to że nie chce nikomu ukraść konta to to że nikt na nim nie gra właśnie od około 3 lat, prócz kilku sesji na których próbowałem się mimo wszystko zalogować (ostatnia taka miała miejsce dziś). 

poczekaj na odpowiedz administracji na pewno coś poradzą bo ja w tej sytuacji nie mam tobie jak pomóc. Ale życzę powodzenia w odzyskaniu konta
Niedostępny
#3
Podaj pierwsze 6 cyfr numeru telefonu jeżeli kupiłeś kiedykolwiek vipa/svipa/xp/elite czy biomy.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#4
(12-11-2020, 21:17)klak07 napisał(a): Podaj pierwsze 6 cyfr numeru telefonu jeżeli kupiłeś kiedykolwiek vipa/svipa/xp/elite czy biomy.

Posiadałem na tym koncie z tego co pamiętam zwykłego vipa, prawdopodobnie pierwsze 6 cyfr numeru to 570-988 lecz nie jestem tego pewien ponieważ zmieniałem numer telefonu niejednokrotnie.
#5
niestety z tego numeru telefonu nic nie bylo u nas kupowane.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości