Bug
#1
Witam!

Chcialem zgłosić problem z wyspa na skyblocku 2. Razem z moim kolegą mamy jedną wyspę i na niej sobie gramy , ale mniejsza z tym. Problem polega na tym , że gdy ja jako właściciel jestem offline na serverze to moj kolega nie moze nic kompletnie zrobić np. Nie moze otwierać skrzyń , stawiać bloków itp. Na dodatek nie wiem czemu ale nie działa mu komenda /dom. I chcialem się zapytać czy to tak ma być?
#2
Gdy jesteś offline to nic nie może robić twój kolega aby cie zabezpieczyć przed "kradzieża"
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#3
Komenda /dom nie działa mu, bo podobny system jest na Classicu/Adventure. Twój kolega może mieć swoją wyspę i być dodany do innej, tyle, że na twojej może cokolwiek robić tylko wtedy, gdy ty jesteś online. Dzieje się tak, bo to jest przerobiony plugin z działek. I to nie jest bug, to ma tak działać.
#4
(12-08-2020, 16:02)h3zquu napisał(a): Komenda /dom nie działa mu, bo podobny system jest na Classicu/Adventure. Twój kolega może mieć swoją wyspę i być dodany do innej, tyle, że na twojej może cokolwiek robić tylko wtedy, gdy ty jesteś online. Dzieje się tak, bo to jest przerobiony plugin z działek. I to nie jest bug, to ma tak działać.

"Twój kolega może mieć swoją wyspę i być dodany do innej, tyle, że na twojej może cokolwiek robić tylko wtedy, gdy ty jesteś online." Oto chodzi , że On nie ma swojej wyspy. On jedynie usunął swoją starą wyspe a ja po chwili go dodałem. I to że nie może budować podczas mojej nieobecności powinno zostać zmienione , ponieważ to przekreśla dalszą gre na tym trybie we dwójkę."I to nie jest bug, to ma tak działać." Moim zdaniem nie powinno. Na innych trybach to nie jest ustawione.
#5
zostalo specjalnie wprowadzone takie rozwiazanie aby osoby dodane do wyspy mialy rownoczesnie swoja wyspe i aby jeden gracz nie stworzyl kilku wysp na multikontach i by nie budowal na nich wszystkich.
poza tym jest to dobre rozwiazanie przeciwko kradziezy przedmiotow podczas gdy wlasciciel wyspy bylby nieobecny.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(12-08-2020, 16:32)Cichusek napisał(a): zostalo specjalnie wprowadzone takie rozwiazanie aby osoby dodane do wyspy mialy rownoczesnie swoja wyspe i aby jeden gracz nie stworzyl kilku wysp na multikontach i by nie budowal na nich wszystkich.
poza tym jest to dobre rozwiazanie przeciwko kradziezy przedmiotow podczas gdy wlasciciel wyspy bylby nieobecny.

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy można ustawić to tak aby mój kolega mógł podczas mojej nieobecności normalnie korzystał z wyspy?
Chodzi mi konkretnie o nas nie o innych graczy
#7
tak sie nie da
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości