Propozycja
#1
Cześć... zauważyłem na pewnym serwerku fajna rzecz, komenda /online.
Pokazuje ona ile dany gracz spędził czasu na danym trybie. Iż dużo osób tez się domaga topki kasy na trybach, proponuje znaleźć miejsce i dodać topke 10 hajsu i spędzonego czasu online. A co do samej komendy /online może ta topka spędzonego czasu zmotywowała by graczy do grania żeby pokazać się wkoncu na tym serwerze..

Może przyjedzie

Niedostępny
#2
Jestem za
#3
Co do topki posiadanych pieniędzy na trybach jestem na nie, ponieważ to nie ma sensu, taka topka jak już to powinna być dodana po wystartowaniu nowej edycji, topka zawierałaby konta z milionami,co nie było by zbyt fajne.
A jak chodzi o drugą propozycję a mianowicie topkę spędzonego czasu, jestem za, czemu nie.
#4
Szczerze mówiąc co do topki z pieniędzmi jestem jak najbardziej za. Urozmaici to granie na serwerze, ponieważ będzie rywalizacja między graczami miejsce na topie. Czas online spoko, lecz nie zapominajmy o afkarkach, które mogłyby zaburzyć rzeczywisty czas bycia na serwie.
#5
(11-28-2020, 00:18)ForTheNextTrick napisał(a): Szczerze mówiąc co do topki z pieniędzmi jestem jak najbardziej za. Urozmaici to granie na serwerze, ponieważ będzie rywalizacja między graczami miejsce na topie. Czas online spoko, lecz nie zapominajmy o afkarkach, które mogłyby zaburzyć rzeczywisty czas bycia na serwie.

Odnośnie afczerek to wiesz, tu chodzi o rywalizację+ jeśli nowy gracz wchodzi i widzi ze gracze grają na trybie to zostaje i gra z nimi

Niedostępny
#6
Online - zwykle nabijanie godzin na afku. Akurat az gak to chyba potrzebne nie jest.

Top pieniedzy - na razie nic nie wiadomo, a cichy pracuje nad pistoletami +ma swoje obowiazki, wiec dajcie mu troche czasu...

poza tym statystyka powinna działać od początku działania trybu, a nie po kilku latach. teraz nie za bardzo jest sens taką dodawać.
#7
Jestem za
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości