zbugowany parkour
#1
Witam.
Otóż stracilem miecz 5/3/3/3/2 i kilof 5/3/3, siekiere 4/3, łopate 3/3(oczywiscie miecz, kilof i ta siekiera to diaxowe) wedke z medinginem, luck of the sea 3, unb 3 i curse of vanishing, jakiegos tam seta zelazno-kolczowego ale to juz tam w dupie
a sprawa wyglada tak, ze bylem na parkourze, parkour poprowadzil mnie na wprost, a okazalo sie ze to klocek innego parkoura od kolegi, on poszedl dalej a ja nawet nie spadlem, tylko gdy znkiknął jego klocek, to insta mnie zabiło i moglem kliknac tylko respawn

bo jakbym mogl spasc normalnie to bym zdazyl wpisac dom itd zeby nie zdedac, ale no insta deda dostalem wiec cos sie zepsuło ewidentnie

czy jest jakas mozliwosc, zeby chociaz mi zwrocic ten miecz kilof, siekiere i łopate, ewentualnie wędke też?

a jednak łopate mam, kolega ją miał, więc łopate można odliczyć
#2
Zawsze musisz mieć dowód z danej sytuacji. Na słowo nikt Ci nie uwierzy. Takie życie kolego...
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#3
brak dowodów = brak oddania itemów ;p
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#4
@up skąd mam mieć dowody na to, że miałem te przedmioty jak czułem się bezpiecznie na parkourze, jedyne co moge pokazać to to, że rzeczywiście się na tym parkourze umiera, ewentualnie, że ten miecz chcialem sprzedać, a końcowo go nie sprzedałem, bądź moge pokazać jakiegoś ss'a z mc, na ktorym mam jedynie na pasku miecz oraz kilof, więcej dowodów nie miałem jak zrobić bo skąd miałem wiedzieć, że da się tam umrzeć przez błąd, byłem przekonany, że mnie wytepa na spawna
#5
@refresh
#6
Nie ma jak udowodnić że miałeś takie itemy, nikt ci na słowo nie uwierzy.
Przykro ale masz nauczkę na przyszłość.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
@up ale jak mam nauczke na przyszłość? błąd serwera/pluginu/skryptu to nauczka? Nie było to z mojej winy, lecz z winy serwera, co ty masz w głowie pisząc ten komentarz xd
#8
70% wątku to opis tego co straciłeś
20% to prośby o oddanie
10% do dupy wytłumaczona sytuacja
0% dowodów, filmiku, ukazania sytuacji, w jaki sposób to się stało itd
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości