Wymiana ^^
#1
Witam serdecznie. Bardzo chetnie wymienie się rzeczami i $$ na SkyBlocku 2.0 , Prison i Adventure za $$ na Classicu jak i zarówno istnieje możliwość kupna ode mnie rangi na dowolnym trybie gry. Przyjmuje tylko zaplate tylko i wylacznie na Classicu w postaci $$.

 * Adventure :

 - Kilofy z mendingiem i roznego rodzaju kilofy.
 - Diaxy , złoto , żelazo , redstone , lazuryt , rudy kwarcu , rudy złota , rudy żelaza , rudy redstone oraz węgla.
 - Rożnego rodzaju miecze i sety.
 - I rózne surowce które mogą się przydac podczas przygody w grze Wink
 - Rowniez mam na sell 5 ksiazek z mendingiem chetnie sprzedam po taniosci Smile

 * SkyBlock2.0 :

 - Spawner Endermanów , 2 Spawnery Szkieletów , 1 Spawner Creeperów i 1 Spawner zombie.
 - Diaxy , złoto , żelazo , Rudy diax , Magmowe bloki , Jasnopył , Kule Szlamu , Netherowe Cegły , Netherowe Bloki.
 - Kilofy i miecze roznego rodzaju.
 - I wiele innych przydatnych itemków do rozgrywki i pomocnych do budowania wyspy.

 * Prison :
 - Żelazny hełm 4/3. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 ).
 - Żelazna klata 4/3/2. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 , Ciernie 2 ).
 - Żelazne spodnie 4/3. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 ).
 - Żelazne buty 4/3/3. ( Wydajność 4 , Głębinowy Wędrowiec 3 , Niezniszczalność 3 ).
 - 2 Kilofy VIP.

 Dziękuje i życzę miłej nocki Smile.

Jeśli chodzi o kontakt ze mną będę dostępny na trybie Classic jak i na Discordzie. Również możecie pisać pod wątkiem na forum jeśli byłby ktoś zainteresowany Big Grin


Mój Discord : Kniper03 #5814.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
  Odpowiedz
#2
(11-17-2020, 01:59)Alchemik napisał(a): Witam serdecznie. Bardzo chetnie wymienie się rzeczami i $$ na SkyBlocku 2.0 , Prison i Adventure za $$ na Classicu jak i zarówno istnieje możliwość kupna ode mnie rangi na dowolnym trybie gry. Przyjmuje tylko zaplate tylko i wylacznie na Classicu w postaci $$.

 * Adventure :

 - Kilofy z mendingiem i roznego rodzaju kilofy.
 - Diaxy , złoto , żelazo , redstone , lazuryt , rudy kwarcu , rudy złota , rudy żelaza , rudy redstone oraz węgla.
 - Rożnego rodzaju miecze i sety.
 - I rózne surowce które mogą się przydac podczas przygody w grze Wink
 - Rowniez mam na sell 5 ksiazek z mendingiem chetnie sprzedam po taniosci Smile

 * SkyBlock2.0 :

 - Spawner Endermanów , 2 Spawnery Szkieletów , 1 Spawner Creeperów i 1 Spawner zombie.
 - Diaxy , złoto , żelazo , Rudy diax , Magmowe bloki , Jasnopył , Kule Szlamu , Netherowe Cegły , Netherowe Bloki.
 - Kilofy i miecze roznego rodzaju.
 - I wiele innych przydatnych itemków do rozgrywki i pomocnych do budowania wyspy.

 * Prison :
 - Żelazny hełm 4/3. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 ).
 - Żelazna klata 4/3/2. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 , Ciernie 2 ).
 - Żelazne spodnie 4/3. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 ).
 - Żelazne buty 4/3/3. ( Wydajność 4 , Głębinowy Wędrowiec 3 , Niezniszczalność 3 ).
 - 2 Kilofy VIP.

 Dziękuje i życzę miłej nocki Smile.

Jeśli chodzi o kontakt ze mną będę dostępny na trybie Classic jak i na Discordzie. Również możecie pisać pod wątkiem na forum jeśli byłby ktoś zainteresowany Big Grin


Mój Discord : Kniper03 #5814.
z checia kupie spawnery na skyblocku 2.0
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
  Odpowiedz
#3
(11-17-2020, 02:50)zukuu napisał(a):
(11-17-2020, 01:59)Alchemik napisał(a): Witam serdecznie. Bardzo chetnie wymienie się rzeczami i $$ na SkyBlocku 2.0 , Prison i Adventure za $$ na Classicu jak i zarówno istnieje możliwość kupna ode mnie rangi na dowolnym trybie gry. Przyjmuje tylko zaplate tylko i wylacznie na Classicu w postaci $$.

 * Adventure :

 - Kilofy z mendingiem i roznego rodzaju kilofy.
 - Diaxy , złoto , żelazo , redstone , lazuryt , rudy kwarcu , rudy złota , rudy żelaza , rudy redstone oraz węgla.
 - Rożnego rodzaju miecze i sety.
 - I rózne surowce które mogą się przydac podczas przygody w grze Wink
 - Rowniez mam na sell 5 ksiazek z mendingiem chetnie sprzedam po taniosci Smile

 * SkyBlock2.0 :

 - Spawner Endermanów , 2 Spawnery Szkieletów , 1 Spawner Creeperów i 1 Spawner zombie.
 - Diaxy , złoto , żelazo , Rudy diax , Magmowe bloki , Jasnopył , Kule Szlamu , Netherowe Cegły , Netherowe Bloki.
 - Kilofy i miecze roznego rodzaju.
 - I wiele innych przydatnych itemków do rozgrywki i pomocnych do budowania wyspy.

 * Prison :
 - Żelazny hełm 4/3. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 ).
 - Żelazna klata 4/3/2. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 , Ciernie 2 ).
 - Żelazne spodnie 4/3. ( Wydajność 4 , Niezniszczalność 3 ).
 - Żelazne buty 4/3/3. ( Wydajność 4 , Głębinowy Wędrowiec 3 , Niezniszczalność 3 ).
 - 2 Kilofy VIP.

 Dziękuje i życzę miłej nocki Smile.

Jeśli chodzi o kontakt ze mną będę dostępny na trybie Classic jak i na Discordzie. Również możecie pisać pod wątkiem na forum jeśli byłby ktoś zainteresowany Big Grin


Mój Discord : Kniper03 #5814.
z checia kupie spawnery na skyblocku 2.0

Badz tak o 10/11 na Classicu to sie dogadamy.
[Obrazek: SyeT9l4.png]
  Odpowiedz
#4
Hej, kupię VIP na skyblock 2.0, wbij natryb i ustalimi reszte Big Grin
  Odpowiedz
#5
masz jeszcze spawnery?
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
  Odpowiedz
#6
Kupię vipa na cls, place kasą na cls
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz
#7
cześć kupię vipa na cls
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości